2015 Mezuniyet Abiyeleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

2015 Mezuniyet Abiyeleri

6 Aralık 2014
923 views
 • Sponsor Bağlantı
  2015 Mezuniyet Abiyeleri

  Yarım dönemi daha geçmişte bıraktığımız şu günlerde yavaş yavaş yaza doğru yaklaşıyoruz. Yaz mevsimi de bir çok güzel şeyi anımsatmakta… Güneş, kum, deniz, tatil, düğün ve mezuniyetler … Mezuniyet için eminim ki bir çok bayan şimdiden hazırlıklara başlamıştır. Mezuniyet gecesinin en güzel ve şık bayanı olmak ister. Ne giyineceğine saçını nasıl yaptıracağına aylar önceden düşünmeye başlar. Hayatınızın gençlik döneminde belki de bütün okul hayatınızda tattığınız yorgunlukları gidermek adına bu gece kesinlikle vazgeçilmezdir.

  Mezuniyet gecesi de şık olmak için bütün bayanların birbiriyle yarışacağı gün giyebiliriz. İşte mezuniyet gecesinde şık olmanız için size bir kaç öneri; Pastel renkler günümüzde modayı fazlasıyla etkilemekte ve pembe renkte kesinlikle bunlardan biri. Özellikle de pudra pembe renkli bir abiye hem sizi olduğunuzdan daha küçük hemde daha zarif gösterir.

  Neredeyse her yıl olduğu gibi 2015 yılında da kesinlikle yırtmaçlı elbiseler moda. Vücuduna ve bacaklarına güvenen bayanlar için bu tercihi göz önünde bulundurmaların da fayda var.

  2015 yılı modasında da eskiden olduğu gibi değişmez bazı güzellikler mevcut ancak genelde mezuniyet törenleri açık havada, kampüs bahçesi ya da spor salonlarında yapıldığı için ağır elbiseler, dekorlar yerine çiçek desenli, dekolte kıyafetler daha daha bir dikkat çekici olmaktadır. İşte sizin için seçtiğim mezuniyet elbiseleri

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Mezuniyet Elbisesi
  Mezuniyet Elbisesi
  Tesettür Mezuniyet Elbiseleri
  Tesettür Mezuniyet Elbiseleri
  2015 Erkek Mezuniyet Kıyafetleri
  2015 Erkek Mezuniyet Kıyafetleri
  2015 Mezuniyet balo elbiseleri
  2015 Mezuniyet balo elbiseleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.