2015 Tesettür Gelinlik ve Gelin başı Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

2015 Tesettür Gelinlik ve Gelin başı Modelleri

13 Mayıs 2015
693 views
 • Sponsor Bağlantı
  2015 Tesettür Gelinlik ve Gelin başı Modelleri

  Genç kızların çocukluktan beri nasıl olmaları gerektiği üzerine düşündükleri en önemli günleri belki de gelin olacakları gündür. Bu nedenle hayalini kurdukları bu özel geceye yaklaşan ve bu yıl dünya evine giren gelin adayları için moda tasarımcıları birbirinden modern ve şık tesettür gelinlik modellerini sizler için tasarlamışlardır. Bu nedenle bu yıl evlenecek olan bayanların en şanslı oldukları zaman dilimindeyiz.

  Modern tesettür gelinlik modelleri genç kızların gördüklerinde hayran olacakları modeller arasındadır. Özellikle kabarık olan etek modeli düğününüzde bir kuğu gibi süzülmenizi sağlayacaktır. Tesettür gelinlik modelinde dikkat edilmesi gereken daha çok duvak modelidir duvak modelinin kısa olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Tasarımcılar da modellerinde kısa duvak modelini tercih etmemektedirler. Bu nedenle özellikle prenses tesettür gelinlik modelini tercih edecekseniz başörtünüzü kuaföre yaptırırken duvak boyunun kısa olmamasına dikkat etmesi gerektiği konusunda uyarmanız gerekecektir.

  Tabii incili tesettür gelinlik modellerine de göz atmadan geçmemenizi öneririz. Tek düze olan türlerinden yanı sıra bu işlemeli modeller de oldukça revaçtadır. Bu nedenle belki de bir kez giyeceğiniz gelinliğinizin oldukça şık oluşu unutulmaz bir gelin olarak hatırlanmanıza sebep olacaktır. Ayakkabı tercihiniz de tamamen sizin nasıl rahat edeceğinize bağlıdır. Zaten uzun olan gelinlik modelinin altına nasıl bir ayakkabı giydiğinizden ziyade ayakkabının topuk boyu önemlidir. Unutmayın en özel gecenizde doyasıya dans edebilmeniz için tüm koşullar sağlanmalıdır.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Türbanlı Gelinlik Modelleri
  Türbanlı Gelinlik Modelleri
  Büyük Beden Gelinlik Modelleri
  Büyük Beden Gelinlik Modelleri
  Oleg Cassini Duvak Modelleri
  Oleg Cassini Duvak Modelleri
  Yeni Moda Feraceler
  Yeni Moda Feraceler
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.