Abiye Ayakkabı Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Abiye Ayakkabı Modelleri

28 Mart 2015
967 views
 • Sponsor Bağlantı
  Abiye Ayakkabı Modelleri

  Abiye ayakkabı modelleri yine bu sezon da şıkır şıkır ve ışıl ışıl… Sizi sizden alacak yeni sezon modellerde dore renk hakim. Üstelik taşlı pullu payetli platform topuk derken birçok model ve çeşit sizleri mağazalarda bekliyor.

  Abiyeler her özel günün vazgeçilmezi kıyafetlerdendir. Hele ki düğün nişan gibi özel davetlerde giyilmeden olmaz. Düğün sahibinin birinci dereceden akrabasıysanız giymeden mümkünatı yok o düğüne gidemezsiniz 🙂 Şaka bir yana sizleri her davette oldukça şık ve zarif gösterecek bu sihirli elbisenin altına ne giydiğiniz de çok önemli. Çünkü hepimizin bildiği gibi çok güzel bir elbiseyi giymek tek başına yetmiyor. Aksesuarıyla takısıyla ayakkabısıyla çantasıyla en iyi şekilde kombinlemek gerekiyor. Bu ise uzun uğraşlar araştırmalar soruşturmalar gerektiren zahmetli bir süreç. İşte size bu süreçte yardımcı olmak adına bu makalemizi kaleme aldık.

  Bir davette en şık bayan olmak isterseniz hiç şüphesiz abiyenizi hangi model abiye ayakkabıyla kombinlemeniz gerektiğini bilmelisiniz. Örneğin şifon kumaş ağırlıklı bir abiye kullandıysanız altına rugan abiye ayakkabı tercih etmelisiniz. Veya saten bir kumaş kullanıldıysa ayakkabı seçiminiz mat veya deri abiye ayakkabı olmalıdır. Herşeyden önemlisi eğer abiyeniz çok süslü taşlı, pullu payetli bir modelse mutlaka abiye ayakkabınız sade olmalıdır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2015 Abiye Ayakkabısı Modelleri
  2015 Abiye Ayakkabısı Modelleri
  Yeni Trend Boncuklu Abiye Ayakkabısı Modelleri
  Yeni Trend Boncuklu Abiye Ayakkabısı Modelleri
  Zımba Detaylı Abiye Ayakkabıları
  Zımba Detaylı Abiye Ayakkabıları
  Kısa Abiyelerde Tercih Edilen Ayakkabı Modelleri
  Kısa Abiyelerde Tercih Edilen Ayakkabı Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.