Abiye Gömlek Modeller, Abiye Tunik Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Abiye Gömlek Modeller, Abiye Tunik Modelleri

2 Aralık 2021
43 views
 • Sponsor Bağlantı
  Abiye Gömlek Modeller, Abiye Tunik Modelleri

  Abiye gömlek modelleri
  Özel günler ve gecelerde kullanılan abiye kıyafetler arasında, ebetteki, abiye gömlek modelleri de yer almaktadır. Gömlek tasarımları her yıl en farklı modeller ile dizayn edilirken, elbette ki abiyelere uygun olan şifon ve ipek gömlekler tercih edilenler arasında.
  Şifon gömlekler
  Düğme detayları ile daha şık hale getirilen bu gömlekler, fırfırlı ya da pile detayları ile daha farklı tasarımlar haline getirilebilmektedir. Elbette ki daha parlak kumaşlardan üretilmesi de modeli ön plana çıkartan özellikler arasında. Üzerinde bulunan taşlar, broşlar ya da inciler, gömleklerin ilgi çekici hale gelmesini sağlarken, abiye ceketler ile de iyi bir uyum sağlayacaktır.

  Dantelli abiye gömlek
  Sıfır kollu bir gömlek tercih etmek istiyorsanız, kol kesim detaylarında dantel kumaşlar kullanılan zarif bir modele göz atabilirsiniz. Ön kısmında yine dikey şerit halinde kullanılan dantel kumaşlar, gömleğin ana kumaş rengi ile de uyumlu olması gerekmektedir. Çok renkli ya da tek renk sade bir gömlek model de tercih edilebilir. Eğer ki dantel detaylara daha çok yer vermek istiyorsanız, bej ya da krem bir gömlek, dantel kumaşlar ile dizayn edilirken, abiye gömlek tasarımı oluşturulabilir.
  V yaka gömlek
  Süt kahve bir V yaka gömlek tasarımı, abiye gömlek olarak kullanılabilir. Bağlama şekli tek düğme olurken, kol kesim detayı dar olarak dizayn edilmiştir. Kollarında iki düğme kapaması ile daha şık hale getirilmiştir.

  Abiye tunik modelleri
  Her ne kadar açık giyim gerçekleştiren bayanlar için model seçeneği fazla olsa da, ebetteki günümüz kıyafet sektöründe, tesettür giyime de bir hayli fazla önem verildiği görülmektedir. Özel gün ve gecelerinizde sizlerin üzerinde taşınacak olan abiye kıyafetler, en farklı tasarımları ile sizlere destek vermeye devam ediyor.
  2021 konseptlerinin yanı sıra 2022 kreasyonları da açıklanırken, moda tasarımcıları, abiye tunik modelleri hakkında da pek çok yenilik ve model getirmiş durumda. Gelin şimdi birlikte bu modellere göz atalım.
  Asimetrik tunik modelleri
  Ön kısmı simetrik kesim detayları ile şekillendirilen tunik modellerinde, arka kısımda asimetrik kesim detayı uygulanarak, farklı bir model ortaya koyulmuştur. Yine bu kesim uçlarının tamamına, ince pullu bir şerit çekilerek, modele renklilik kazandırılmıştır. Mesela, siyah bir abiye tunik kıyafet için, altın tonlarında pullu, payetli bir şerit çekilebilir. Bunun yanı sıra, tamamlayıcı özellik olması adına, manşetlerde de bu şeritler kendini gösterebilir.
  Yaka detaylı tunikler
  Yine abiye kıyafet modelleri arasında bulunan tunik tasarımları, yakasında parlak ya da mat taş detayları ile farklı bir tasarıma imza atılmış olabilecektir. Tülden etek detayları, kullanılan aksesuarlar ve kemerler, bu modellerde tercih edilenler arasında yer almaktadır.
  Fırfırlı modeller
  Bel alt kısmında fırfır detayları kullanılan tuniklerde farklı tasarımlar arasında olurken, renk seçimleri önemli olabilecektir. Fırfırların uçlarında kullanılan tül ya da tüy detaylar, modelin şıklığını ve tarzını ortaya koyabilmektedir. Genel olarak bu abiye tunik ürünlerine görsellerimizden ulaşabilmeniz mümkündür.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Sonbahar Kış Davet Elbisesi Modelleri
  Sonbahar Kış Davet Elbisesi Modelleri
  Modern Elbiseler İle Şık Kombinler
  Modern Elbiseler İle Şık Kombinler
  Sade Abiye Modelleri
  Sade Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.