Abiye Nişanlık Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Abiye Nişanlık Modelleri

3 Aralık 2014
1.283 views
 • Sponsor Bağlantı
  Abiye Nişanlık Modelleri

  Her genç kızın hayalidir, evlenmek, mutlu bir yuva kurmak. Her ne kadar gelinlik hevesi olsa da nişanlık giyinmekte ilk adımıdır mutluluğun. Evlilik yolunda atacakları bu ilk adımda şık olmalı gerekmektedir. Bilindiği gibi ilk izlenim çok önemlidir. Herkes kendi tarzını yansıtabilecek ve onu özel kılabilecek bir nişanlık sahibi olmak istediğinden markalarda birbirinden şık tasarımları sizlerin beğenisine sunmaktadırlar. Genç kızların bu güne özel seçecekleri nişanlıklar mutluluğun bir simgesi olarak bilinir.

  Mükemmel bir görünüme sahip olmak için bir topuklu ayakkabı ve buna eşlik eden bir saç stili sizi herkesten ayrı kılacaktır. Yüz tipinize göre makyaj yaparsanız dikkatleri kolaylıkla üzerinize çekebilirsiniz. Hafiften bir göğüs dekoltesiyle vücudunuza ne kadar güvendiğinizi ispatlayabilirsiniz.

  Yapmanız gereken tek şey vücudunuzu iyi tanımak. Hangi nişanlık modellerinin yakışıp yakışmadığını bilmeniz yeterli. Pek çok desen ve kumaş çeşidiyle biz sunulan abiye nişanlık modellerini giydiğinizde şık olmanız için bir kaç tüyolar verebilirim. Mesela yeni modeller arasında olan yırtmaçlı nişanlıklar oldukça dikkatleri  üstüne çekiyor. Ayrıca straplez modeller için pırlanta taşlı aksesuarların çok yakıştığını düşünenlerdenim. İşte sizler için seçmiş olduğum modeller…

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Nişan Abiyeleri
  Nişan Abiyeleri
  Şık Nişanlık Modelleri
  Şık Nişanlık Modelleri
  Nişanlık Elbiseler
  Nişanlık Elbiseler
  2015 Tesettürlü / Kapalı Abiye ve Nişanlık Modelleri
  2015 Tesettürlü / Kapalı Abiye ve Nişanlık Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.