Absürt Bayan Elbiseler | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Absürt Bayan Elbiseler

4 Nisan 2015
967 views
 • Sponsor Bağlantı
  Absürt Bayan Elbiseler

  Bayanla; modanın yegane takipçileridir. Onlar her döneme hakim ve her yenilikten haberdardır 🙂 Modanın her yeni güne bizleri bir sürprizle hazırladığı akım sayesinde bu sektörle uğraşanlara ve takip etmeyi seven hanımlara aslında yeni bir uğraş sunmaktadır. Bayanların modaya olan ilgilerinden bahsettikten sonra biraz da ayrıntılara inelim ve hangi tarz kıyafetleri beğendiklerini ve kullandıklarını biraz masaya yatıralım.

  Elbiseler insanlık tarihi var olduğundan bu yana belki de en çok kullanılan bayan kıyafetleri arasında olmaya devam ediyor. Farklı farklı tarzlara sahip elbisler kadınların vazgeçilmezi… Kiloş eteklisi, straplezi, uzunu kısası derken birçok model ve birçok çeşitte elbise bulmak mümkün… Üstelik her tarza hitap eden bu müthiş parçaları her mağazada bulmak da çok kolay.

  Sizlere bahsetmek istediğim ise tamamen meraklılarını ilgilendiren tarzdaki absürt bayan elbiseleri. Neden mi böyle diyorum. Çünkü herkesin kullanamayacağı marjinal kesimlere sahip bu değişik elbiselerin ayrıca meraklıları var. Zaten eminim meraklıları haricinde kimse de tercih etmiyordur. Aklıma marjinal kıyafet deyince Lady Gaga, Nicki Minaj gibi şarkıcılar geldi. Türk şarkıcılardan ise Hande Yener gibi isimlerin çokça başvurdukları kıyafet türü… Sizlere yazımızın sonunda çılgın bayan elbiselerinden oluşan bir galeri hazırladık. İyi gezintiler.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Abiye Gömlek Modeller, Abiye Tunik Modelleri
  Abiye Gömlek Modeller, Abiye Tunik Modelleri
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Sonbahar Kış Davet Elbisesi Modelleri
  Sonbahar Kış Davet Elbisesi Modelleri
  Modern Elbiseler İle Şık Kombinler
  Modern Elbiseler İle Şık Kombinler
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.