AdL Abiye Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

AdL Abiye Modelleri

1 Mart 2022
45 views
 • Sponsor Bağlantı
  AdL Abiye Modelleri

  AdL Abiye modellerine göz attığımızda son derece şık modellerin kategoride yer aldığını gözlemlemekteyiz. Fiyat seçeneği olarak 100 tl’ den başlayan fiyatlandırmalı abiyeler 800 tl ye kadar değişik fiyatlandırmada olmakta. Beden seçenekleri olarak da XS bedenden başlayan beden seçeneği XL seçeneğine kadar 5 farklı beden seçeneği bulunmakta. Renk kartelası olarak da koleksiyonda yer alan renk tonları pembe, kırmızı, mavi, sarı, mor, beyaz, siyah ve turuncu gibi dikkat çekici fresh renkler bulunmakta.

  AdL abiye modellerinde boyutlandırma olarak hem kısa hem de uzun abiye modelinin marka kapsamında olduğunu gözlemlemekteyiz. Genellikle modeller askılı tasarımlardan oluşuyor ama bunun dışında uzun kollu modellerde bulunmakta. Tül modelli abiyeler geçen sezon olduğu gibi bu sezonda rağbet görmekte. AdL volanlı abiye modellerinden bahsedecek olursak model seçeneği olarak tam kalıp bir görünümü bulunmakta. Etek kısımları lazer kesim detaylandırmalardan oluşan modeller üstten oturtmalı. Duruş olarak da bu modellerin asil bir görünümü olduğunu söyleyebiliriz. Sarkık salaş abiyelerden bahsedecek olursak bu modeller kuşkusuz ki biz kadınların asaletini yansıtan en şık modellerden. Özellikle modellerde yer verilen sarkık yaka detaylandırması kombine ayrı bir hava katmakta.

  Volanlı katlı bağlama detaylı AdL abiye modellerine göz attığımızda farklılık isteyen kadınlar için bu modeller adeta göz doldurmakta. Elbisenin kat geçişleri birbiri ile orantılı olup sizlere şık bir seçim oluşturmakta. Modelde bulunan bağlama detayı tam bir yazlık seçimi olduğunu öne çıkarmakta ve açık hava konseptler için ideal bir seçenek. Uzun kol dantelli abiye modelleri biraz fazla sıradan kalmış gibi diyebiliriz. Önerimizi yapıp detaylandırmada bulunurken diğer modeller ile ilgili yorumumuzu da belirtelim. Kayık yaka uzun kol kemer detaylı modeller markaya göre bir tık rüküş kalmış diyebiliriz.

  Tasarımlar arasında tek kol modeller bel kısmında bulunan büzgü detaylandırması ile en şık seçimlerden bir tanesi. Bir diğer farklılığı ile dikkat çeken modelde Mor Gipe Detaylı Elbise olmakta. Boyundan askılı olarak tasarlanan model tül detaylandırmalardan oluşmakta. Kol kısmı sanki sonradan eklenmiş gibi bir tasarımda.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Özduman Abiye Modelleri
  Özduman Abiye Modelleri
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Moda Selvim Abiye Modelleri
  Moda Selvim Abiye Modelleri
  Tony Bowls Abiye Modelleri
  Tony Bowls Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.