Asil ve Zarif Abiye Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Asil ve Zarif Abiye Modelleri

25 Ağustos 2015
1.083 views
 • Sponsor Bağlantı
  Asil ve Zarif Abiye Modelleri

  Şık ve asil bir görünüm için özel günlerinizde tamamlayıcı nitelikte olan abiye modelleri oldukça şık ve konsepte uygun olarak yeni sezon ürünleri ile raflarda yerini almakta.

  Tesettürlü abiye modelleri ile ilgili yeni model abiyeler de ön plana çıkan detaylandırmalar işlemeler, düğme detayları, dantelli kesimler olmakta. Renk tonlamaları bakımından ise detaylandırmalarda gri ve altın renklendirmeli işlemleri gözlemelememiz mümkün.

  Abiye modelleri bakımından tesettürlü abiye modelleri renk seçenekleri sezona uygun renk yelpazesine sahip olmakla beraber kırmızı, mürdüm, su yeşili, saks mavisi, sarı, hardal rengi, pudra ve tonları sezonun trend renk seçenekleri arasında yer almakta.

  Tesettür abiye modelleri arasında yer alan abiye kesimleri düz ve balık etekli modellerden oluşmaktadır. Bu modelleri de ise tül detaylı, iki renkli ve kemer detaylandırmalı seçenekleri tercih edebiliriz. Sektörde faaliyet gösteren markalar ile ilgili analizde bulunduğumuzda Sefamerve, Mislina, Mevra, Gamze Polat, Minel Aşk, , Armine, Pınar Şems gibi ünlü markalardan son derece kaliteli abiye modellerini hem online hem de satış mağazalarından temin edebilmektesiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Kayra Tesettür Abiye Modelleri
  Kayra Tesettür Abiye Modelleri
  Tesettür Mezuniyet Abiyeleri
  Tesettür Mezuniyet Abiyeleri
  Birbirinden Şık Tesettür Abiye Modelleri
  Birbirinden Şık Tesettür Abiye Modelleri
  2015 Tesettür Mezuniyet Kıyafetleri
  2015 Tesettür Mezuniyet Kıyafetleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.