Bayanların Gözdesi Prenses Gelinlik Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Bayanların Gözdesi Prenses Gelinlik Modelleri

8 Şubat 2015
1.045 views
 • Sponsor Bağlantı
  Bayanların Gözdesi Prenses Gelinlik Modelleri

  Her genç kızın hayalinde evlenmek ve evleneceği gün beyaz bir gelin giymek yatar. Bu hayali gerçekleşirken de uzunca bir araştırma içine girme ihtiyacı hisseder. Hayatın ne getireceği belli olmaz ama bir kere giyeceğini düşündüğü gelinliğinin tercihini doğal olarak temkinli yapar. Eğer evlenme arifesindeyseniz bu durumda sizler de yeni trend prenses gelinlik modellerine bir göz atabilirsiniz.

  Son zamanlarda revaçta olan bu model birçok bayanın sevdiği model arasında sayılmaktadır. Klasik modellerden hoşlanmıyor ve daha gösterişli bir model istiyorsanız özel tasarım prenses gelinlik modellerinden tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra straplez tarzı gelinlik modelini eğer saçlarınızı dağınık topuz yaptıracaksanız tercih edin.

  Düşük omuzlu prenses gelinlik modelini beğendiyseniz ve tercihinizi bu model yönünde kullanacaksanız bu durumda saçlarınızı daha sıkı bir topuz yaptırmak durumunda kalabilirsiniz. Beyaz gelinlik modelinin yanı sıra bej kabarık prenses gelinlik modeli de klasikleşmiş beyazdan bir nebze olsun sizi uzaklaştırıp farklı bir hava katacaktır. Ancak kabarık model yerine balık etekli gelinlik modelini de tercih edebilir bir farklılık yaratma şansını elde edebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Türbanlı Gelinlik Modelleri
  Türbanlı Gelinlik Modelleri
  Büyük Beden Gelinlik Modelleri
  Büyük Beden Gelinlik Modelleri
  Oleg Cassini Duvak Modelleri
  Oleg Cassini Duvak Modelleri
  2015 Tesettür Gelinlik ve Gelin başı Modelleri
  2015 Tesettür Gelinlik ve Gelin başı Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.