Birbirinden Şık Kısa Abiyeler | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Birbirinden Şık Kısa Abiyeler

28 Şubat 2015
620 views
 • Sponsor Bağlantı
  Birbirinden Şık Kısa Abiyeler

  Özellikle genç kızların tercihi olan kısa abiyelerle nasıl uygun kombinler yapılır? Hangi vücut tipine sahip kızların hangi kısa abiyeleri giymeleri gerekir bugün ki yazımızda sizlere bunlardan bahsedeceğiz. Ayrıca bu sezon moda kısa abiyelerden oluşan mini galerimizle şık kısa abiye almayı düşünen okurlarımıza rehber olmayı temenni ediyoruz.

  Sözü fazla uzatmadan bu senenin moda renklerine şöyle bir bakalım istedik. Bu sene vitrinleri süsleyecek olan renklerin başında mavi gelmektedir. Mavinin her tonunu bu sene vitrinlerde görebilirsiniz. Saks mavi, petrol mavisi, gece mavisi, gök mavisi, turkuaz gibi tonları sıkça görebileceğiniz yazlık abiyeler yine cıvıl cıvıl… Ayrıca yine her senenin vazgeçilmez rengi vizon ve bej renk ağırlıktadır. Yine bu senenin renkleri arasında somon ve nar çiçeği renkleri de revaçtadır.

  Modellere bakacak olursak yeni sezon kısa abiye modelleri arasında dar kesim modellerin daha ağırlıkta olduğunu görürürüz. Mezuniyet baloları içinse fırfırlı eteklerle yapılmış çıtı pıtı modeller de yine genç kızlara özel birçok çeşit bulunmaktadır. Sade severler için basic model kısa abiyeler de bu senenin trendleri arasında… Abiye almak için mağaza mağaza dolaşmak üzere olanlar dikkat! Sakın mini galerimizi gezmeden alış verişe çıkmayın. Şimdiden iyi alışverişler dileriz…

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  İlkbahar Yaz Beymen Abiye Koleksiyonu
  İlkbahar Yaz Beymen Abiye Koleksiyonu
  Moda Selvim Abiye Modelleri
  Moda Selvim Abiye Modelleri
  Kayra Abiye Modelleri
  Kayra Abiye Modelleri
  Trendyol Abiye Modelleri
  Trendyol Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.