Brokar Kumaş Elbiseler | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Brokar Kumaş Elbiseler

1 Mart 2015
1.482 views
 • Sponsor Bağlantı
  Brokar Kumaş Elbiseler

  Nostalji etkisi yaratacak kendinden desenli brokar kumaş çılgınlığı her geçen gün bir çığ gibi büyümeye devam ediyor. Hanımların özellikle çok asil ve ağır durduğu için tercih ettikleri brokar kumaş, başta abiye, elbise, etek gibi parçaların yanı sıra günümüzde taytları da oldukça meşhur. Kişisel fikrimi soracak olursanız belki bir tayt için değilse bile gerçekten hem düğün, hem nişan, hem özel davet hatta iş yemeklerinde bile sizleri oldukça asil gösteren bu sihirli ve muhteşem kumaşın kullanılmasını çok seviyorum. En ağır davetler için en ağır ve ihtişamlı bir seçim olacak brokar kumaş elbisenin içinde siz de kendinizi oldukça farklı hissedeceksiniz. Dilerseniz şimdi yeni sezon brokar kumaş elbiseleri yakın mercek altına bir alalım. Hangi renkler kullanılmış, hangi modeller ağırlık kazanmakta hep birlikte inceleyim.

  İlk olarak tesettür giyim sektöründe özellikle çok sık rastlar olduğum brokar kumaş elbiseler, saten şallarla birlikte kombinlendiğinde inanılmaz asil ve ihtişamlı duruyor. Kendi nişanınızda bile tercih edebileceğiniz döpiyeslerle bulunduğunuz ortamın en ihtişamlı en gösterişli kişisi siz olacaksınız. Bizden size garanti…

  Bu senenin modası brokar kumaş elbiseler içinde kırmızı tonları sık sık göreceğiz. Özellikle uzun abiyelerde göğüs dekolte ayrıntılı şık abiyeler, sırt dekolteli son moda brokar kumaş elbiseleri de yine sıkça göreceğiz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Moda Selvim Abiye Modelleri
  Moda Selvim Abiye Modelleri
  Kayra Abiye Modelleri
  Kayra Abiye Modelleri
  Trendyol Abiye Modelleri
  Trendyol Abiye Modelleri
  Jakarlı Tesettür Elbise Modelleri
  Jakarlı Tesettür Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.