Büyük Beden Abiye Seçimi | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Büyük Beden Abiye Seçimi

25 Ağustos 2016
954 views
 • Sponsor Bağlantı
  Büyük Beden Abiye Seçimi

  Fazla kilolu olmak şık ve güzel görünmenize engel olmamalıdır. Balık etli olarak veya elinizde olmayan nedenler ile kilo verememeyi sıkıntı etmek yerine moda dünyasını sizler için tasarladığı büyük beden abiye modelleri ile tanışmalısınız.

  Büyük beden abiye modelleri tamamen kilolarını gizlemek amacı ile son derece şık ve zarif gözükmek kilolarına aldırmadan şık olabileceğini göstermek isteyen bayanlara özgü has modeller içermektedir.

  Abiye seçimi ile şık gözükmek veya kilolarınızın her ne kadar belirgin olsa da vücut hatlarında gizlenmesini istiyorsanız o vakit abiye seçiminizde bazı hususlara dikkat etmelisiniz. Tabi ki bunlar standart olarak renk seçimi, model seçimi, genişlik ve uzunluk betimlemeleri ve beraberindeki aksesuar seçimi ile orantılı olacaktır.

  Şık afiye modelleri giymek istiyorsunuz ama fazla kilolarınız var ve boyunuz kısa ise V yakalı abiye modellerini tercih etmelisiniz ve göğüs dekoltesi olmalı, Yüksek topuklu ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz.
  Seçtiğiniz abiye modelleri fazla şaşalı ve parlak işlemeli olmamalıdır. Bu tarz abiyeler ışık yansıması sonucunda fazlalıklarınızı ortaya çıkarmaktadır.

  Büyük beden abiye markaları arasında en fazla uygun fiyatlandırma seçenekleri ve geniş ürün yelpazesi bulunan Lilas, Aprel& Tebi, Julia, Nesrin Emniyetli gibi markalar kapsamında hem online olarak hemde mağazalardan temin edebilirsiniz. Bol olacak şekilde kıyafet seçiminde bulunmamalısınız.

  Dökümlü abiye modelleri ve yarasa kollu bir abiye modeli tercih etmelisiniz. Açık tonlar yerine biraz daha koyu tonlamalar seçmeli ve mümkün ise destekli südyen tercihinde bulunmakla beraber karın bölgeniz ve benzeri alanlarda etkili bir görüntü yakalamak için korse kullanabilirsiniz.

   

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Büyük Beden Abiyeler
  Büyük Beden Abiyeler
  Faik Sönmez Büyük Beden Abiye Modelleri
  Faik Sönmez Büyük Beden Abiye Modelleri
  Modern Büyük Abiye Modelleri
  Modern Büyük Abiye Modelleri
  En Gözde Büyük Beden Siyah Abiye Elbise Modelleri
  En Gözde Büyük Beden Siyah Abiye Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.