Büyük Beden Gelinlik Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Büyük Beden Gelinlik Modelleri

20 Mayıs 2021
57 views
 • Sponsor Bağlantı
  Büyük Beden Gelinlik Modelleri

  Son zamanlarda büyük bedenlerinde çeşitlenmesi her alanda daha fazla ürün bulması büyük beden tercih eden hanımlarında yüzünü güldürüyor. Özellikle düğün gibi önemli bir gün için seçenekleri olan büyük beden gelinlik modellerinin artmış olması gelin adaylarını bayağı sevindirmiş olmalı.

  Kemerli büyük beden gelinlik modelleri. Kilolarınız eğer bel bölgesinde toplanmışsa kemerli gelinlik modelleri sizi daha zayıf gösterecektir. Çünkü kemer her zaman bel bölgesini daha ince gösterir. Bu alanda bir öneri üst kısmı staplez model seçerseniz ilgiyi üst kısma çekerek hoş görünmenizi sağlayabilirsiniz. Yine etek kısımları kabarık etekli gelinlik tercih edip fazla kilolarınız kamufle edebilirsiniz.

  Drapeli büyük beden gelinlik modelleri. Vücudumuzu sararak balık etek formunda inen drapeli gelinlik modelleri kilolu gelin adayları için doğru bir tercih olabilir. Drapelerin hareketli görünümü göz yanılması yaparak olduğundan sizleri daha ince ve zarif görünmenizi sağlar.

  Kabarık etekli gelinlik modelleri ise bir diğer büyük beden gelinlik modeli önerisi. Aslında hepimiz için klasikleşen kilolu gelin adayları içinse kuşkusuz kurtarıcı olan kabarık etekli gelinlik modelleri bel kısmından kabarıklaşan etekleri ile kalçalar ve bacaklardaki kiloları tamamen kapatarak zayıf ve zarif görünmenizi sağlayacaktır.

  Kollu gelinlik modellerinden yola çıkacak olursak; eğer kilolarınız üst bölgenizde birikmişse kollu gelinlik modellerinden yarım ya da tam kol tercihini yapabilir ve kilolu görünen bölgeyi kapatabilirsiniz. Dantelli yarım kollu ya da kayık yakalı bu modellerle hem daha ince hem de daha şık görünebilirsiniz. Etek kısmında da dilerseniz kabarık bir form seçerek yine alt kısımdaki fazlalıklarınızı saklamış olursunuz. Unutmamalı ki bedeniniz her ne kadar görünüm olarak sizi mutsuz ediyor olsa da güzel bir seçim çok şık görünmenizi sağlayacaktır. Bunun için tavsiyemiz bedeninizle barışık olmanız. Yeter ki doğru seçimlerde bulunun. Gelinliğin yakışmayacağı kadın yoktur. 🙂

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Türbanlı Gelinlik Modelleri
  Türbanlı Gelinlik Modelleri
  Oleg Cassini Duvak Modelleri
  Oleg Cassini Duvak Modelleri
  2015 Tesettür Gelinlik ve Gelin başı Modelleri
  2015 Tesettür Gelinlik ve Gelin başı Modelleri
  Renkli Gelinlik Modası
  Renkli Gelinlik Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.