Cengiz Aktürk Abiye Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Cengiz Aktürk Abiye Modelleri

 • Sponsor Bağlantı
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri

  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Pek çok modacı, ülkemizde en yeni tasarımlar ile tanınmış hale gelirken, bunların arasında yer alan Cengiz AKTÜRK de, birbirinden farkı kıyafet tasarımları ile bayanların karşısında.
  Düğün günlerinde, özel gün ve gecelerde, davetlerde tercih edilen abiye kıyafetler, Cengiz Aktürk abiye modelleri kapsamında olurken, oldukça şık ve kullanışlı görünmektedir. Tarzınızı yansıtması mümkün olan bazı tasarımlar ve modeller şu şekilde sizlere sunulabilir.
  Kolsuz yuvarlak yaka
  Göğüs dekoltesine önem vermeyen bayanların tercihlerinden olan bu model de, siyah ve mavi tonları kullanılmıştır. Kolsuz ve yuvarlak yaka tasarımı ile birlikte, zarif kesim abiye detayları, sizleri daha şık ve modern gösterebilecektir. Elbette ki yaka kısmında bulunan siyah dantel detayları da unutulmazken, daha çekici ve gösterişli bir model haline getirilmiştir.
  Kemer ve yaka detaylı
  Siyah bir model de, yine yuvarlak yaka kesimi uygulanmış olurken, yaka ucunda ve bel kısmında kullanılan şerit, modele açıklık kazandırmıştır. Bu renk tonu ile modelin ön plana çıkmasını sağlarken, kemer detayı da gayet şık görünmesinde yardımcı olmuştur.
  Omuz dekolteli modeller
  Elbette ki yazın sıcak gecelerinde, daha ferah ve dekolteli abiye kıyafet tercih etmeniz mantıklı olacaktır. Omuz dekoltesi ve etek kısmında kullanılan tül kumaşlar ile sizlere yardımcı olan bu modellerde, mavinin en güzel tonları sizlere eşlik edebilecektir. Tüm detaylar ve diğer modeller için, görsellerden bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Son zamanlarda pek çok giyim tarzının ve seçeneklerinin bulunduğu bir gerçektir. Ancak farklı ve değişik bir moda anlayışına sahip olmakta pek mantıklı değildir. Sonuçta böyle bir şeyi yapabilmek için bir moda ikonu veya takip edilen bir ünlü olmanız gerekmektedir. Harici böyle bir şey yapmanız sizi insanların gözünde çatlak insan durumundan kurtaramayacaktır. Peki böyle bir duruma düşmeden nasıl tarz yapabilirsiniz? İşte biz size bunlarla ilgili ipuçları vereceğiz.
  Dolabınızda ki giysileri mutlaka değerlendirmeli ve analiz etmelisiniz. Dolabınız da bulunan giysilerinizden hangilerini sevdiğinizi, veya hangisinin sizin için en uyumlu kombineyi yarattığını bulmalısınız. Bu elbiseleriniz ile hangi elbiselerinizin daha iyi kombineler yarattığını öncelikle iyi bilmelisiniz. Ve mutlaka ki deneme-yanılma yöntemi ile size uyacak kombineleri bulmanız gerekmektedir. Dışarı çıktığınız da veya bir ortama gittiğiniz de giymeyi tereddüt ettiğiniz, veya hiçbir şart altında giymediğiniz elbiseleri çöpe atma vaktinizin geldiğini de bilmelisiniz. Bu elbiseler sizin dolabınızda gereksiz yer kaplamaktan başka bir işe yaramamaktadır. Hatta size bir ipucu verecek olursak; 6 ay boyunca hiç giymediğiniz elbiseleri çöpe atmanızın vakti geldiğini bilin. Bu ister kışlık olur ister yazlık olur. Onları çöpe atın.
  Mutlaka ve mutlaka giymekten hoşlandığınız elbiselerin listesini çıkarın. En ince ayrıntısına kadar. Bu elbiseleri önce koruma altına alıp, sonrasında dolabınız da baş köşeye koymanız fayda sağlayacaktır. Kesimleri, renkleri ve diğer özellikleri vücut hatlarınız için önemlidir. Ayrıca başkalarından da ilham almayı unutmayın. İlham almak kopya çekmek değil, aklınıza bir fikir vermesi veya size başka türlü bir kombine yaratmak için gerekli olan düşünceleri birleştirmeniz olduğunu unutmamanız gerekmektedir.
  Ek olarak hiç yapmadığınız bir şeyi yapın. O nedir? Dergi ve kreasyon tanıtımlarını mutlaka inceleyin veya izleyin. Bunların tabii ki aynısını yapmanız gerekmez. Ancak bu içerikleri veya dergileri takip ederseniz, size en uyumlu kombineyi veya kıyafeti bulmanız içten bile değildir. İnsanlar sizin giydiğiniz, veya yarattığınız modayı takip etmek isterler. Özellikle kadınlar arasında giyilen giysilerin tartışılması sıkça yaşanılan bir konudur. Bu konularda tuzaklara düşmeyin.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Özduman Abiye Modelleri
  Özduman Abiye Modelleri
  AdL Abiye Modelleri
  AdL Abiye Modelleri
  Abiye Gömlek Modeller, Abiye Tunik Modelleri
  Abiye Gömlek Modeller, Abiye Tunik Modelleri
  Moda Selvim Abiye Modelleri
  Moda Selvim Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.