Damat Adaylarına Özel Damatlık Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Damat Adaylarına Özel Damatlık Modelleri

11 Mayıs 2015
625 views
 • Sponsor Bağlantı
  Damat Adaylarına Özel Damatlık Modelleri

  Yaz sezonunun yavaş yavaş açılması ile birlikte düğünler ve dahi özel geceler birbirini ardına yapılacaktır. Bu durumdan hem düğün sahipleri hem de eş dost oldukça nasiplenecektir. Ancak en fazla de şüphesiz gelin ve damat adaylarının en özel günleri için haftalar öncesinden hazırlanmaya başlarlar. Gelin adayları kadar damat adayları da bu nedenle 2015 trend damatlık modelleri araştırmasına girmişlerdir.

  Sizler de şayet son zamanlarda özel günlerine hazırlanan damatlar arasında iseniz mutlaka Fransız damatlık modellerine bir göz atmalısınız. Oldukça şık ve modern olan bu kıyafetler klasik modellerin biraz daha dışında tasarlanmıştır. Tek düze klasik damatlık modeli tercih etmek isteyenlerin yanı sıra papyonuyla ayrı şık, ceketiyle ayrı şık duran bu modeli de tercih edebilirsiniz.

  Koyu modellerden ziyade son zamanlarda beyaz damatlık modelleri revaçtadır. Bu nedenle de sizler de geline ayak uydurarak beyazlar içinde dünya evine girme şansını yakalayabilirsiniz. Tabii bu modellerin yanı sıra siyah ya da beyaz renk tercih etmeyenler siz damat ayları için renkli damatlık modelleri de tercih edilen modeller arasındadır.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yen İpekyol Tulum Modelleri
  Yen İpekyol Tulum Modelleri
  Kurtarıcı Erkek Blazer Ceketler
  Kurtarıcı Erkek Blazer Ceketler
  Abiyede Nostalji Rüzgarı
  Abiyede Nostalji Rüzgarı
  Fabrika Marka Elbiseler
  Fabrika Marka Elbiseler
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.