En Şık Abiye Çanta Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

En Şık Abiye Çanta Modelleri

27 Mart 2015
672 views
 • Sponsor Bağlantı
  En Şık Abiye Çanta Modelleri

  Abiye kıyafetlerin vazgeçilmezi ve tamamlayıcı hiç şüphesiz ayakkabılar ve çantalardır. Abiye seçiminiz kadar aksesuar ve çanta seçiminiz de büyük önem taşımaktadır. Modanın altın çağını yaşadığı bu dönemde sizler için abiye kıyafet nasıl seçilmeli? Hangi abiyenin altına hangi tarz ayakkabı veya çanta olmalı? gibi sorulara yanıt arayacağız.

  Hepimizin bildiği gibi yeni moda abiye çantalar çok küçüldü artık nerdeyse cebimize sığacak boyutlara geldi. Bunun altında yatan temel mantıksa zaten şaşalı bir görünüme sahip olan abiyelerimizden çok daha fazla dikkat çekmemesidir. Ayrıca şıklığa ve zarafete önem verenlerdenseniz abiye çantalarınızın daha çok uyumlu ve sade olmasına özen göstermelisiniz. Şimdi hangi çanta nasıl kullanılmalı bunun üzerinde biraz duralım.

  Öncelikle bilmemiz gereken nokta şık bir abiye çantası her zaman sizi şık göstermeye bilir. Bunun asıl nedeni çantayı doğru kullanmamanızda yatıyor olabilir. Abiyeniz pullu payetli çok gösterişli bir modeldeyse kombin abiye çantanız daha sade ve uyumlu kumaştan yapılmış olmalı. Uyumlu kumaş derken bunu biraz açalım. Örneğin krep kumaş abiye üstüne pullu payetli bir model abiye taşıyorsanız çantanız rugan olmamalı, aksine krep kumaş veya onun özdeşi yumuşak kumaşlardan ve sade model abiye çanta olmalı.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Modern Abiye Çanta Modelleri
  Modern Abiye Çanta Modelleri
  Sonbaharın Abiye Çanta Modelleri
  Sonbaharın Abiye Çanta Modelleri
  Abiye Çanta Modelleri
  Abiye Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.