En Şık Kına Gecesi Kıyafetleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

En Şık Kına Gecesi Kıyafetleri

9 Mayıs 2015
1.496 views
 • Sponsor Bağlantı
  En Şık Kına Gecesi Kıyafetleri

  Her genç kızın hayali olan düğün gecesi en şık ve güzel olmak istedikleri gecelerden biridir. Birkaç gün devam eden bu özel gecelerin belki de ilki kına gecesi ile başlar. Bu nedenle de bayanlar kına gecesi kıyafeti seçimine günler öncesinden başlamak isterler. Genellikle klasik olan modellerin dışına çıkmak istemeyen bayanların son zamanlarda tercihlerini geleneksel kına gecesi modellerinden yana kullandıklarına şahit olmaktayız.

  Eskiden beri demode olmayan bu modellerin özellikle kırmızı ve koyu yeşili oldukça dikkat çeken modellerdendir. İsterseniz tesettürlü olun isterseniz olmayın her modeline rastlayabileceğiniz yaldızlı kına gecesi kıyafetine bir göz atmanızda fayda olacaktır. Dileyen uzun ve bileğe kadar inen elbise modelinde olanlarını tercih ederken isteyen dize kadar uzayan üstüyle, altına giydiği şalvarı kombinleyebilir.

  Modern kına gecesi kıyafetleri dileyen bayanların akşama doğru üstlerinden attıktan sonra altında elbiseyle de geceye devam etmelerini sağlamaktadır. Mühim olan en özel gecelerden bir olan kına gecesinde oldukça rahat olabilmenizdir. O nedenle gönlünüzce dans edip eğlenebileceğiniz kıyafeti tercih ederken bunun yanı sıra rahat edebileceğiniz bir ayakkabı tercihinde de bulunmanız gerekir.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Sonbahar Kış Davet Elbisesi Modelleri
  Sonbahar Kış Davet Elbisesi Modelleri
  Türbanlı Gelinlik Modelleri
  Türbanlı Gelinlik Modelleri
  Oleg Cassini Duvak Modelleri
  Oleg Cassini Duvak Modelleri
  Yen İpekyol Tulum Modelleri
  Yen İpekyol Tulum Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.