En Şık Mezuniyet Abiyeleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

En Şık Mezuniyet Abiyeleri

7 Nisan 2015
1.152 views
 • Sponsor Bağlantı
  En Şık Mezuniyet Abiyeleri

  Mezuniyetler hayatımızda önemli bir yer kaplayan büyük aktivitelerdir. Koskoca 4 senenin ardından tüm okul ve arkadaşların toplandığı hatta hocaların ve okul idaresinin de iştirakiyle gerçekleşen bu büyük organizasyonlarda özellikle kızlar arasında büyük bir savaşa dönüşebilecek olan kıyafet krizlerine girebilirsiniz. Bu çok doğal 🙂 Hele ki okulda sevdiğiniz  hoşlandığınız birileri varsa o gün ne giyeceğiniz gerçekten çok önemli bir hal alabilir. Dert etmeyin bizler sizler için burdayız. Öncelikle belirlemek zorunda olduğunuz şey kızların geleni hangi renk ve modeli tercih edecek bunu iyi analiz etmelisiniz kızlar. Mazallah mezuniyet töreni gününde arkadaşlarınızla pişti olabilirsiniz. Genelde mezuniyet gecelerinin hazin sonları arasında pişti olayı bulunur.

  Bir diğer fobi ise mezuniyet gecesi yeni sezon mezuniyet abiyeniz üzerinize meyve suyu gibi meşrubatların dökülmesi 🙂 bu iki korku mezuniyet töreni boyunca ensenizde hissedebileceğiniz en has korkulardır. Şimdi biraz da mezuniyet abiyelerini irdeleyelim.

  Lise mezuniyetinde daha çok sade saçların eşliğinde süsten uzak daha spor tarzda mezuniyet abiyesi tercih etmenizi önerebiliriz. Üniversite mezuniyetinde ise daha şık kıyafetler ve daha tarz saçlar kullanabilirsiniz. Daha belirgin makyajlar yine tercih edebilirsiniz. Sizler için yazımızın sonunda şık mezuniyet abiyelerinden oluşan bir galeri hazırladık. Umarım beğenirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Mezuniyet Elbisesi
  Mezuniyet Elbisesi
  Tesettür Mezuniyet Elbiseleri
  Tesettür Mezuniyet Elbiseleri
  2015 Erkek Mezuniyet Kıyafetleri
  2015 Erkek Mezuniyet Kıyafetleri
  2015 Mezuniyet balo elbiseleri
  2015 Mezuniyet balo elbiseleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.