En Şık Saten Elbiseler | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

En Şık Saten Elbiseler

18 Şubat 2015
801 views
 • Sponsor Bağlantı
  En Şık Saten Elbiseler

  Hayatımızda vazgeçilmez bir yere sahip saten kumaş elbiseler tüm özel günlerin, düğünlerin, nişanların ve en şık davetlerin bir numaralı öznesi… Hanımlar arasında en çok tercih edilen kumaşlardan olan saten şık görünümüyle en çok tercih edilenler arasında fakat saten kumaşın ne yazık ki vefasız bir tarafı daha vardır. Tüm vücut kusurlarını göstermeye meyillidir. Eğer mükemmel bir fiziğiniz varsa size elbette sözümüz yok giyinin kuşanın davetler, düğünler sizi bekler… Tüm gözler üzerinizde olacaktır. Ama basen kısmından sorunlu iseniz belinizin yağ yağları çıkmış ise kesinlikle tavsiye etmeyeceğimiz bir kumaş. Azı bile çok gösterecektir.

  Tüm bunların yanında yeni sezon saten elbise modelleri de hiç tercih edilmeyecek gibi değil. Şık zarif ve asil modellerle bu sezon karşımıza çıkan saten elbiseler yine sizlerin en çok tercih ettikleri listesine adını yazdıracaktır.

  Saten elbise modelleri kısa ve uzun olarak kullanılabilmektedir. Kısa modeller özellikle gençler tarafından çok tercih edilmektedir. Mezuniyet balolarının vazgeçilmez parçası diyebiliriz. Özellikle platform topuk ayakkabılarla inanılmaz yakışan saten elbiselerin uzunları ise yine birbirinden güzel model ve renklerle dolaplarımızı süslüyor. Bu sene yine leopar desenli, canlı renkler özellikle kırmızı renk revaçta.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Abiye Gömlek Modeller, Abiye Tunik Modelleri
  Abiye Gömlek Modeller, Abiye Tunik Modelleri
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Sonbahar Kış Davet Elbisesi Modelleri
  Sonbahar Kış Davet Elbisesi Modelleri
  Modern Elbiseler İle Şık Kombinler
  Modern Elbiseler İle Şık Kombinler
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.