Erkeklere Özel Balo- Mezuniyet Kıyafetleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Erkeklere Özel Balo- Mezuniyet Kıyafetleri

7 Mayıs 2015
773 views
 • Sponsor Bağlantı
  Erkeklere Özel Balo- Mezuniyet Kıyafetleri

  Hayatın en özel günlerinden biri olan mezuniyet günü bayanların olduğu kadar erkeklerin de ilgilendikleri bir alandır. Bu nedenle beylerin o gün şık ve modern olmak istemeleri de onların en doğal haklarıdır. Takım elbise giymeye pek alışkın olmayan ve sadece özel gün ve gecelerde giymek zorunda kalan beyler bugün seveceğiniz tarzda 2015 spor balo kıyafetleri ile tanışacaktır.

  Özel bir gece olması içinde rahat etmeyeceğiniz bir model tercih etmenizi gerektirmemelidir. Bu nedenle sizleri gecede oldukça havalı gösterecek olan spor ceket mezuniyet takımına bir göz atmanız kararınızda oldukça etkili olacaktır. Yalnız dikkat etmeniz zaten mezuniyet keplerinizin ve cübbelerinizin renkli oluşu dolayısıyla altına giyineceğiniz kıyafetin fazla renkli olmamasına dikkat etmenizdir.

  Modern balo erkek kıyafetlerinde ilginizi çekecek olan modeller keten pantolon üstüne ekose ceketle tamamlanmalı bir kombindir. Bu kombinin içine dileyen bir tişört bile giyinebilir, ceketin klasik duruşu mezuniyetinize yaraşır bir kıyafet tercih etmenize sebep olacaktır. Altına şayet spor ağırlıklı bir takım giydiyseniz bu durumda dekster ayakkabı tercihinde bulunabilirsiniz. Öte yandan kösele bir ayakkabı hem yaşınıza hem de geceye uygun olmayacaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Mezuniyet Elbisesi
  Mezuniyet Elbisesi
  Tesettür Mezuniyet Elbiseleri
  Tesettür Mezuniyet Elbiseleri
  2015 Erkek Mezuniyet Kıyafetleri
  2015 Erkek Mezuniyet Kıyafetleri
  2015 Mezuniyet balo elbiseleri
  2015 Mezuniyet balo elbiseleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.