Genç Kızların Gözdesi Yeni Trend Parti Elbiseleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Genç Kızların Gözdesi Yeni Trend Parti Elbiseleri

2 Şubat 2015
830 views
 • Sponsor Bağlantı
  Genç Kızların Gözdesi Yeni Trend Parti Elbiseleri

  Genç kızlar herhangi bir partiye giderken kıyafetlerinden ayakkabılarına, saçlarından takılarına kadar her detaya özen gösterirler. Ancak burada mühim olan her detayın mükemmel olması değildir. Önemli olan yaptığınız kombinlerin birbiriyle bütünleşmiş ve size yakışmış olmasıdır. O nedenle sade parti elbise modellerini de tercih etseniz size yakışması ve sırıtmaması önemlidir.

  Bayanların bir kısmı tercihini modern olan straplez parti elbisesinden yana kullanabilir. Etek boyunun kısa oluşu elbisenin oldukça şık görünmesini sağlamaktadır. Rahatça hareket edebilmeniz için ve kıyafetinizle uyumlu olması için saçlarınızı düz fönle kombine edebilirsiniz. Puantiyeli parti elbise modelini de tercih edebilir alışılmışın dışına çıkarak arkadaşlarınızdan daha şık olma şansını elde edebilirsiniz. Bu kombini beyaz bir babet giyerek tamamlayabilirsiniz.

  Tüllü parti elbise modeli de sizi partide dans ederken gecenin gözdesi yapacaktır. Zaten omuz bölgesinin kapalı oluşu püsküllerinin sizi göze batacak kadar rahatsız etmesini engelleyecektir. Oldukça cici görünmenizi sağlayacak bu modelle gecenin yıldızı seçilebilir dilediğiniz gibi dans edebilirsiniz. Parti elbisesi satın aldığınızda rahat dans edebilmek için bir çift babet almayı da unutmayınız.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Straplez Abiye Modelleri
  Straplez Abiye Modelleri
  Blazer Ceketle Yakalanan Şıklık
  Blazer Ceketle Yakalanan Şıklık
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.