Her Renk Başka Bir Kadın! | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Her Renk Başka Bir Kadın!

4 Mayıs 2015
466 views
 • Sponsor Bağlantı
  Her Renk Başka Bir Kadın!

  Yaz sezonu yaklaştı. Düğünler, davetler, mezuniyet kutlamaları ve güneşli havaları bahane edebileceğimiz bir sürü organizasyon kapıda. Her kadın, her zaman olduğundan farklı bir özenle hazırlanır bu davetlere. İtiraf edelim pek de kolay olmaz bu hazırlıklar. Çarşı pazarlarda yoğun uğraşlar sergilenir. En güzel ve en şık kıyafet aranır. Kendi tarzını en güzel şekilde yansıtan renk ve modellere varmak, sancılı bir süreç. Yaklaşan sezonda fikirlerinizin netleşmesi adına birkaç önerimiz var:

  Önce genellikle davete göre belirlediğimiz, elbise modeline değinelim. Vücudumuza en uygun kesimi belirleyebilmek için işin ehli bir terziyle çalışmamız gerekli. İstediğimize ulaşmak ancak bu durumda mümkün olabilir. Dar kesimler, balık model elbiseler, bol kesimler, salaş formlar ve daha bir çok modele karar vermek için, vücudumuzu tanımak ilk adımımız olmalıdır. Kıyafetinizin sizi yansıtan özellikte olması için kendinize yakıştırdığınız ve o davete uygun olacağını düşündüğünüz renk ve tonlara karar vermelisiniz. 2015 yazında canlı renklerin yanı sıra zıt iki renk elbiseler de sıklıkla kullanılıyor. Davetlerde siyah şıklığı ise hala dokunulmaz bir gerçek 🙂

  Peki modeline, rengine karar verdiğimiz elbisenin kumaşı nasıl olmalı? Tesettürlü abiyelerde 2015 yazında da dantel işlemeli elbiseler göreceğiz. Tercihin dantelden yana kullanılmasının haklı gerekçeleri var elbette. Dantel işlemelerin çeşitliliği hem istediğiniz tarzı yakalamanıza çok yardımcı, hem de şıklığı kolayca yakalayabileceğiniz bir alternatif. Dantelin haricinde bu yıl bir adım daha ön planda olan kumaşlar ise, payetli kumaşlar. Özellikle düğünlerde kullan bu göz alıcı kumaşlar, iddialı hanımların tercihi. Siyah, gümüş, vizon tonları sıklıkla kullanılan payetli kumaşların birçok rengi var. Bu sayede kullandığınız payetli kumaşlarla her renk elbiseye uygunluk sağlayabilirsiniz.

   

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Abiye Gömlek Modeller, Abiye Tunik Modelleri
  Abiye Gömlek Modeller, Abiye Tunik Modelleri
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Sonbahar Kış Davet Elbisesi Modelleri
  Sonbahar Kış Davet Elbisesi Modelleri
  Modern Elbiseler İle Şık Kombinler
  Modern Elbiseler İle Şık Kombinler
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.