Kayınvalide kıyafetleri abiye modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Kayınvalide kıyafetleri abiye modelleri

9 Ağustos 2020
266 views
 • Sponsor Bağlantı
  Kayınvalide kıyafetleri abiye modelleri

  Abiye tasarımları olarak son dönemde oldukça şık modellerin markalar tarafından piyasa da yerini aldığını söyleyebiliriz. Özel gününüze uygun bulabileceğiniz kıyafetler annelere özel seçimler olmalı. Çünkü bu günün anlam ve önemi sizler için büyüktür.

  Yeni sezon ürünlerinde tek parça veya ikili takımlar halinde seçimlerde bulunabilirsiniz. Eğer tercihiniz rahatlıktan yana ise ikili takımlar sizler için uygun seçim demektir.Lakin bu seçimi yaparken de kayınvalide kıyafetleri abiye modelleri konseptinde anne giyime uygun seçeneklerde bulunmanızı öneririz. Yeni tesettür giyim abiye sezonun da büyük küçük her kesime uygun tasarım bulunurken anne abiyelerinde biraz daha ince bir çizgi bulunmaktadır.

  Gel gelelim model ve detaylandırma önerilerine. Eğer seçiminiz tül olan pelerinli modellerden yana ise bu sizin daha geleneksel tarzda giydiğinizi gösterecektir. Kıyafetinize biraz da ağırlık katmak isterseniz o zaman küçük taşlı abartıdan uzak bir model tercih etmenizi öneririz. 

  Vücut yapısına göre seçim nasıl olmalıdır? Buna değinelim. Eğer vücut yapısı olarak kilolu yapıda iseniz o zaman tek parça anne elbiseleri tercih ediniz. Bu modeller özellikle de alt kesimi geniş olanlar görünüm bakımından kamufle edici olacaktır. Renk olarak da her ne kadar ince ve zarif gösteriyor olsa da özel günler için annelerin siyah renk giymemesini öneririz. Toparlayıcı koyu renk bir abiye seçiminde bulunacaksanız da seçiminizi lacivert, kahve tonlarından yana yapabilirsiniz. Bu renk tonları toparlama konusunda talebinizi karşılayacaktır.

  Yine yaşınıza göre renk olarak bordo, mor ve koyu yeşil renk tonlarını da tercih edebilirsiniz. Seçenek olarak parçalı gibi görünen elbise modelleri ve fırfır detayları içeren modeller de ideal seçenekler arasında lakin vücut yapısına göre değerlendirdiğimizde ve yaşa göre belden oturtmalı bol uzanan modellerin daha çok tercih edilebilir nitelikte olduğunu belirtmek isteriz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Moda Selvim Abiye Modelleri
  Moda Selvim Abiye Modelleri
  Kayra Abiye Modelleri
  Kayra Abiye Modelleri
  Trendyol Abiye Modelleri
  Trendyol Abiye Modelleri
  Jakarlı Tesettür Elbise Modelleri
  Jakarlı Tesettür Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.