Kayra Abiye Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Kayra Abiye Modelleri

 • Sponsor Bağlantı
  Kayra Abiye Modelleri

  Kayra markasının ürünlerine göz attığımızda birbirinden şık abiye modellerini gözlemlemekteyiz. Renk kartelasına göz attığımızda bej, beyaz, bordo, gold, gri, kahve rengi, kırmızı, mor, pudra, saks, somon, vizon, siyah ve oliv gibi renk tonları yer almakta. Beden seçeneği olarak ise 36 bedenden 48 bedene kadar geniş bir beden aralığı seçeneği bulunmaktadır. Kayra abiye modellerinde yeni sezon ürünleri olarak sezona uygun revaçta olan detaylandırmalarda kıyafetler bulunmaktadır.

  Giyim tarzı olarak Kayra markasında hem muhafazakar hem de askılı ve benzeri kol tipi seçeneklerinde modeller bulunmaktadır. Abiye modellerinde bulunan detaylandırmalar tül, boncuk ve pul işlemeli gibi detaylandırmalardan oluşmakta. Abiye modellerinde bulunan fistolu ve işlemeli detaylar özellikle dikkat çekmekte.

  Marka kapsamında bulunan abiye modellerinin diğer marka ve konseptlerine göre farklılık oluşturduğunu söyleyebiliriz. Çünkü marka kapsamındaki ürünlerin diğer sezon ürünleri ile karşılaştırıldığında görmeye alışık olduğumuz modellerden olduğunu söyleyemeyiz. Her biri farklı tasarım ve farklı renk tonlamasında tasarlanmıştır. Abiye modellerinde bulunan tül ile tasarlanmış kuyruk benzeri ekleme uçuş uçuş bir tasarıma sahiptir.

  TIARA koleksiyonunda yer alan abiyelerin her biri farklı ayrıntılara sahip olup her biri ışıl ışıl modeller. Ekonomik olarak farklı fiyat aralıklarında bulunan abiye modellerinde başlangıç fiyatı 400 tl’ den başlıyor iken 7 bin 500 tl kadar çeşitli fiyatlandırma aralıklarında abiye bulunmakta. En yüksek fiyatlandırmalı abiye olan TIARA taş işlemeli v yaka abiye fil fişi model astarlı, fermuar detaylı ve baştan aşağı taş döşemeli bir üründür. Modellerden bahsetmeye devam edecek olursak bir diğer şık model abiyede TIARA işlemeli tül detaylı adaçayı yeşili abiye olmakta. Sıfır kollu olan bu model yuvarlak yakaya sahip olup yoğun tül detayları barındırmaktadır. Yine diğer üründe de olduğu gibi baştan aşağı boncuk işlemesi ile bezenmiş olup fermuar kapamalı bir elbise türüdür.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Moda Selvim Abiye Modelleri
  Moda Selvim Abiye Modelleri
  Tony Bowls Abiye Modelleri
  Tony Bowls Abiye Modelleri
  Trendyol Abiye Modelleri
  Trendyol Abiye Modelleri
  Jakarlı Tesettür Elbise Modelleri
  Jakarlı Tesettür Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.