Kayra Tesettür Abiye Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Kayra Tesettür Abiye Modelleri

26 Ağustos 2015
931 views
 • Sponsor Bağlantı
  Kayra Tesettür Abiye Modelleri

  Kayra Tesettür Abiye markası bayanlara özgü şık tasarımları ile hizmet vermektedir. Koleksiyonlarında bayanların modern çizgiler ve renkler ile tarzına uygun abiye tercihinde bulunmasına katkı sağlamakla beraber uygun fiyat seçenekleri ile satış işlemini hem online hem de kendi markası kapsamında bayilikler ile sunmaktadır. Son derece şık bir görünüm oluşturmanızı sağlayacak koleksiyonlara ev sahipliği eden marka tonlamalarında asil ve zarif görünmenize katkı sağlayacak motiflere ve sunumlara yer vermektedir.

  Abiye modelleri arasında her zevke hitap eden yeni sezon ürünleri bulabilmeniz mümkün. Seçim olarak tercihte bulunduğunuz abiye modelleri ile moda kavramına uygun olarak davetlere, akşam yemeğine ve özel kutlamalara gidebilmeniz mümkün. Son derece asil bir görünüme bürünmenizi sağlayacak.

  Tesettür abiye modelleri ile her konsepte uygun seçimler yapabilirsiniz. Abiye seçimi özellikle bayanlar için oldukça zor seçilen kıyafet modelleri arasında yer almaktadır. Lakin hiç tereddüt etmeden son derece şık ve kaliteli ürünler ile Kayra markası kapsamında dilediğiniz abiye modelini seçerek şık ve oldukça zarif bir görünüm yakalayabilirsiniz.

  Kayra markası altına her yaş grubuna ait tesettürlü abiye modelini bulabilmeniz mümkündür. Satış fiyatlandırması olarak marka kapsamında 50 TL’den 845 TL’ye kadar farklı fiyat seçenekleri ile dilediğiniz abiye modelini satın alabilirsiniz.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Asil ve Zarif Abiye Modelleri
  Asil ve Zarif Abiye Modelleri
  Tesettür Mezuniyet Abiyeleri
  Tesettür Mezuniyet Abiyeleri
  Birbirinden Şık Tesettür Abiye Modelleri
  Birbirinden Şık Tesettür Abiye Modelleri
  2015 Tesettür Mezuniyet Kıyafetleri
  2015 Tesettür Mezuniyet Kıyafetleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.