Abiye Modelleri
avatar

Kısa Abiye Modelleri

29 Kasım 2014
 • Kısa Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Vücutlarına güvenen bayanlar için en ideal abiyelerden bir diğeri ise kısa abiyelerdir. Özellikle bacak uzunluğu, yapısı ve şekil ile dikkat çeken bayanların mutlaka giymesi gereken abiyelerden biridir. Hem dikkat çekiciliği hemde iddialı olmasının yanı sıra vücudunuza da oturması ve vücudunuzu tam anlamı ile sarması gerekmektedir.

  Açıkçası kısa abiyelerin kilolu bayanlara pek yakıştığını söyleyemem. İtici ve kötü bir görünüm verdiğini düşünüyorum. Bayanların abiye alırken dikkat etmesi gereken noktalar olduğuna inananlardanım. Uzun boylu bayanların kısa abiyeleri çok iyi şekilde taşıdığı bariz ortada zaten. Hem girdikleri ortam da hemde hal, hareket ve davranışlarıyla kıyafetleri tam anlamıyla üstlerinde taşımaları gerekmektedir. Tabiri caizse yani kitap gibi oturması gerekmektedir.

  Sponsor Bağlantılar

  Kısa abiye modellerinde şıklık olarak bence straplez ve tek omuz askılılar çok hoş bir görüntü veriyor. Altına giyeceğiniz bir çivi topuk ayakkabı ile tarzınızı tam anlamı ile yansıtmış olursunuz. Size bir öenri daha sunmak istiyorum. Bu tür kısa modellerde saç modelleriniz de en ideal olanı ise topuz veya dağınık topuz saç modelleridir. Böylece hem yüzünüzü hemde kıyafetinizi ön plana çıkarmış olursunuz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Straplez Abiyeler İle Renk Çümbüşü
  Straplez Abiyeler İle Renk Çümbüşü
  Roman Abiye Modelleri
  Roman Abiye Modelleri
  Uzun Abiye
  Uzun Abiye
  Birbirinden Şık Tesettür Abiye Modelleri
  Birbirinden Şık Tesettür Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.