Kısa Abiye Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Kısa Abiye Modelleri

29 Kasım 2014
554 views
 • Sponsor Bağlantı
  Kısa Abiye Modelleri

  Vücutlarına güvenen bayanlar için en ideal abiyelerden bir diğeri ise kısa abiyelerdir. Özellikle bacak uzunluğu, yapısı ve şekil ile dikkat çeken bayanların mutlaka giymesi gereken abiyelerden biridir. Hem dikkat çekiciliği hemde iddialı olmasının yanı sıra vücudunuza da oturması ve vücudunuzu tam anlamı ile sarması gerekmektedir.

  Açıkçası kısa abiyelerin kilolu bayanlara pek yakıştığını söyleyemem. İtici ve kötü bir görünüm verdiğini düşünüyorum. Bayanların abiye alırken dikkat etmesi gereken noktalar olduğuna inananlardanım. Uzun boylu bayanların kısa abiyeleri çok iyi şekilde taşıdığı bariz ortada zaten. Hem girdikleri ortam da hemde hal, hareket ve davranışlarıyla kıyafetleri tam anlamıyla üstlerinde taşımaları gerekmektedir. Tabiri caizse yani kitap gibi oturması gerekmektedir.

  Kısa abiye modellerinde şıklık olarak bence straplez ve tek omuz askılılar çok hoş bir görüntü veriyor. Altına giyeceğiniz bir çivi topuk ayakkabı ile tarzınızı tam anlamı ile yansıtmış olursunuz. Size bir öenri daha sunmak istiyorum. Bu tür kısa modellerde saç modelleriniz de en ideal olanı ise topuz veya dağınık topuz saç modelleridir. Böylece hem yüzünüzü hemde kıyafetinizi ön plana çıkarmış olursunuz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Moda Selvim Abiye Modelleri
  Moda Selvim Abiye Modelleri
  Kayra Abiye Modelleri
  Kayra Abiye Modelleri
  Trendyol Abiye Modelleri
  Trendyol Abiye Modelleri
  Jakarlı Tesettür Elbise Modelleri
  Jakarlı Tesettür Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.