Michael Kors 2015 Çanta Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Michael Kors 2015 Çanta Modelleri

16 Mart 2015
683 views
 • Sponsor Bağlantı
  Michael Kors 2015 Çanta Modelleri

    Şu an için piyasada birbirinden prestijli çanta üreticileri yer alıyor ve hepsi 2015 modellerini tanıtma telaşı içerisinde. Son olarak yeni koleksiyonunu tanıtan markalar arasında Michael Kors’ta dahil oldu. Son yıllarda piyasaya çıkarttığı çanta modelleri ile büyük bir ilgi toplamayı başaran marka, 2014 senesinin en gözde çanta markalarından birisi olmayı başarmıştı. Yeni yılda Michael Kors 2015 çanta modelleri  sokak modasında sıklıkla karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Birbirinden kaliteli ürünler ile bizleri resmen büyülemeyi başaran Michael Kors, 2015 senesinin en ses getiren koleksiyonlarından birisine imza atmışa benziyor.

  Michael Kors 2015 çanta modelleri ilk olarak kullanılan renk paleti ile dikkat çekiyor. Gerçektende geniş bir renk çeşitliliğinin olduğu modeller herkesin istek ve ihtiyaçlarına göre ürün bulmasını kolaylaştırıyor. Birbirinden güzel modeller içerisinde en fazla ilgi toplayan ürün ise gümüş rengi çantalar olacak diyebiliriz. Baskın bir gümüş renginin kullanıldığı çanta modeller gerçektende çok dikkat çekici görünüyor. Sıra dışı bir kombin yapmak ya da kombininizi hareketlendirmek isterseniz, gümüş rengi ideal tercihlerden birisi olacaktır.

  Michael Kors 2015 çanta modelleri içerisinde daha alışık olduğumuz renklerde yer alıyor. Bordo, yeni yılda da en fazla tercih edilen çanta renklerinden birisi olacak ve Michael Kors koleksiyonunda da bolca bordo renkli modele rastlayabileceksiniz. Bunun yanı sıra mor, yavruağzı ve olmazsa olmaz siyahlarında sıklıkla kullanıldığını belirtmemiz gerekiyor.

  Yavruağzı Michael Kors 2015 Çanta Modelleri

  Yavruağzı Michael Kors 2015 Çanta Modelleri

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Düğünlük Elbise Modelleri
  Düğünlük Elbise Modelleri
  En Kaliteli Tesettür Abiye
  En Kaliteli Tesettür Abiye
  Jakarlı Tesettür Elbise Modelleri
  Jakarlı Tesettür Elbise Modelleri
  Patırtı Abiye Modelleri
  Patırtı Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.