Modern Büyük Abiye Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Modern Büyük Abiye Modelleri

31 Ocak 2015
2.534 views
 • Sponsor Bağlantı
  Modern Büyük Abiye Modelleri

  Moda alanında kaydedilen gelişmeler özellikle kıyafetlerin çeşitliliğinden anlaşılmaktadır. Tasarımcılar her vücut tipine ve boyuna sahip olan bayanlara göre yeni tasarımları ile göz kamaştırmaktadır. Özellikle son zamanlarda gördüğümüz modern büyük bedenli abiye modelleri bayanların gözdesi olmuş durumdadır.

  Bayanların büyük bir çoğunluğu siyah büyük beden abiye modelini tercih ederek daha zarif görünme şansını elde etmektedirler. Modacıların tavsiyesi bu durumda şöyledir : Eğer üst kısmınız alt kısmınıza göre daha geniş ise bu durumda yapmanız gereken tercihinizi mutlaka alt kısmı daha dökümlü büyük beden abiye modelinden yana kullanmak olmalıdır. Üst kısmınızı da mutlaka daha dar ve V yaka olan modelden tercih ederek kombine etmelisiniz.

  Genellikle balık etli diye tabir edilen bayanlar siyah rengi tercih ederler. Ancak kırmızı dantelli büyük beden abiye modelini de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Zaten tüllü ve dantelli olan abiye modelleri sizi kendinizle daha barışık hale getirecek ve katıldığınız davette isminiz en şık olan bayanlarla birlikte anılacaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Büyük Beden Abiyeler
  Büyük Beden Abiyeler
  Faik Sönmez Büyük Beden Abiye Modelleri
  Faik Sönmez Büyük Beden Abiye Modelleri
  Büyük Beden Abiye Seçimi
  Büyük Beden Abiye Seçimi
  En Gözde Büyük Beden Siyah Abiye Elbise Modelleri
  En Gözde Büyük Beden Siyah Abiye Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.