Oleg Cassini Duvak Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Oleg Cassini Duvak Modelleri

 • Sponsor Bağlantı
  Oleg Cassini Duvak Modelleri

  Güneşli günlerin gelmesiyle düğün ve kutlama mevsimine girmiş bulunmaktayız. Yaz mevsimini hemen herkes daha çok sever fakat özellikle bu yaz düğün yapacaklar için çok daha telaşlı bir hazırlık var. Yeni evlenecek ciftlerin tatlı telaşı ve düğün hazırlıklar başladı. Geç kalmak istemeyenler düğün alışverişleri için kolları sıvıyor. Alışveriş listesi uzun. Ev dekorasyonundan mobilyaya, düğün salonundan mutfak malzemelerine, çeyizden beyaz eşyalara kadar pek çok teferruat alışverişe dâhil. Fakat bunların en önemlilerinden bir tanesi elbette ki gelinlik tercihidir. Gelin hanımlar hayalini kurdukları bu özel günlerinde bütün bakışları üzerine çekeceklerini bilirler ve buna uygun bir gelinlik ve gösterişli bir duvak isterler. Bu sebeple de yeni sezon duvak ve gelinlik modellerini sizler için derledik.

  Gelinliklerin en güzel tamamlayıcısı Duvaklar

  Duvaklar gelinliklerde olmazsa olmaz denecek kadar önemli aksesuarlardır. Pek çok gelenek ve âdetimiz de duvaklara göre şekillenmiştir. Ayrıca gelinlikle birlikte şık ve estetik bir görünüm sağlar. Duvaklar ne kadar uzun olursa o kadar zarif ve gösterişli olur. Fakat uzun duvaklarda, duvağa basmak veya takılmak gibi sorunlar yaşanabilir. Genellikle tül şeklinde olan gelinlik duvakları farklı şekillerde de karşımıza çıkabilir. Örnek vermek gerekirse dantel detayların ağırlıkta olduğu bir gelinlikte tül duvak kullanılabileceği gibi dantel ve işleme ağırlıklı bir duvak da tercih edilebilir.

  Tıpkı gelinlik modellerinde olduğu gibi duvak seçimi konusunda da oldukça fazla alternatifler vardır. Farklı seçenekleri görerek tercihinizi yapmak da size kalıyor. Tercih etmiş olduğunuz konsepte göre kısa yada uzun fonda bir duvak modeli tercih edebilirsiniz. Duvak seçerken Oleg Cassini markasına göz atabilirsiniz diğer aksesuarlar gibi bu kategoride de çok şık modeller bulunmakta. Marka kapsamında bulunan tüm modeller yeni sezona uyumlu ve hoşunuza gidecek modellerden oluşuyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Sonbahar Kış Davet Elbisesi Modelleri
  Sonbahar Kış Davet Elbisesi Modelleri
  Türbanlı Gelinlik Modelleri
  Türbanlı Gelinlik Modelleri
  Büyük Beden Gelinlik Modelleri
  Büyük Beden Gelinlik Modelleri
  Yen İpekyol Tulum Modelleri
  Yen İpekyol Tulum Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.