Patırtı Abiye Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Patırtı Abiye Modelleri

30 Eylül 2020
249 views
 • Sponsor Bağlantı
  Patırtı Abiye Modelleri

  Patırtı giyim e ticaret platformu uzun zamandır sektörde hizmet vermekte olan firmalardan bir tanesi. Alışveriş potansiyeli olarak pek de güvenli olacağını garanti edemeyiz çünkü firma konusunda şikayetler bulunmakta. Ama içerik ve satıştaki ürünlerden bahsedecek olursak patırtı abiye modelleri hem uygun fiyatlı hem de model olarak çok çeşitliliğe sahip olmakta. Patırtı abiye modellerinde ölçülendirme olarak uzun, kısa, asimetrik kesim gibi çeşitli etek boyları bulunmakta. Bunun dışında renk seçenekleri bakımından da satışa sunulan ürünlerde yine diğer seçenekteki ürünlerde olduğu gibi geniş renk seçeneği yelpazesine sahiptir.

  Patırtı abiye modellerinde seçenek olarak ön plana çıkan ve rağbet gören modellerin yine diğer satıcı firmalarda olduğu gibi tül detaylandırma ve payetli modeller olduğunu söylememiz mümkün. 

  Yaka detaylandırması olarak da transparan ve dantel yaka detaylandırması bulunduğunu söyleyebiliriz. Kumaş yapısı olarak elbiselerde krep tarz kumaş kullanılmasının yanı sıra kadife, şifon, ipek, payetli, penye vb kumaş türünde tasarımlar bulunmaktadır.

  Site üzerinden incelediğimizde beden aralığı olarak büyük beden seçenekleri de mevcuttur. Küçük bedenden başlayan beden seçenekleri her vücut yapısına uygun formda satışa sunulmaktadır.

  Web sitesi üzerinden girdiğinizde bütçe olarak çok uygun fiyatlandırmalardan abiye bulabileceğiniz gibi fiyat düşük fiyattan artışa doğru ilerlemekte kumaş türüne ve model yapısına göre abiyeler sıralanmakta. Size bu noktada bir de uyarıda bulunayım. Genellikle Patırtı abiye modelleri ve beraberinde birkaç web sayfasında daha verilen beden ölçüsünden küçük ürün gelmektedir. Bunun için satın alma işlemi öncesinde beden ölçüsü olarak bir beden daha büyük satın almayı tercih edin.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Düğünlük Elbise Modelleri
  Düğünlük Elbise Modelleri
  En Kaliteli Tesettür Abiye
  En Kaliteli Tesettür Abiye
  Jakarlı Tesettür Elbise Modelleri
  Jakarlı Tesettür Elbise Modelleri
  Deniz Butik Abiye Modelleri
  Deniz Butik Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.