Roman Abiye Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Roman Abiye Modelleri

15 Eylül 2016
940 views
 • Sponsor Bağlantı
  Roman Abiye Modelleri

  Konu şık ve dikkat çekmek olunca buna hangi bayan duyarsız kalabilir? Özellikle davetler, düğün, sevdiklerimizin ya da bizlerin özel günleri söz konusuysa Roman bayan abiye modelleri bayanların isteklerine fazlasıyla cevap veriyor.Her kesimden ve zevkten bayanların tercih ettiği bir marka olan Roman, bu sene de abiye elbise modelleriyle ön plana çıkmayı başarıyor.

  Modellerinde çok fazla abartıya, sıradanlığa ve bilindik çizgilere yer vermeyen Roman bayan abiye modelleri,elbise kesimlerini genellikle ince ve balık etli  vücuda sahip bayanlara göre tasarlamayı tercih ediyor.Renk seçimi konusunda ise rengarenk, cıvıl cıvıl, birden fazla rengin aynı kumaşta kullanıldığı elbiselerden ziyade, tek ve temel renkleri ön plana çıkarılmıştır.Fakat abiye elbiselerde tek renk kullanılmasına rağmen pastel renklerin aksine , parlak, iddialı, dikkat çekici renklere yer verilerek monotonluktan çıkıldığını görmek mümküm.

  Hem mini, hem straplez, hemde  uzun elbise seçenekleriyle Roman bayan abiye modelleri her yaştan ve belli beden aralıklarındaki bayanların tercihlerine hitap eden markalar arasında yer almayı yine başarıyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Moda Selvim Abiye Modelleri
  Moda Selvim Abiye Modelleri
  Kayra Abiye Modelleri
  Kayra Abiye Modelleri
  Trendyol Abiye Modelleri
  Trendyol Abiye Modelleri
  Jakarlı Tesettür Elbise Modelleri
  Jakarlı Tesettür Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.