Roman Bayan Abiye Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Roman Bayan Abiye Modelleri

23 Kasım 2015
642 views
 • Sponsor Bağlantı
  Roman Bayan Abiye Modelleri

  Konu şık ve dikkat çekici olmak olunca buna hangi bayan duyarsız kalabilir ki? Özellikle davet, düğün, sevdiklerimizin ya da bizlerin özel günlerinde Roman bayan abiye modelleri bu konuda bayanların isteklerine fazlasıyla cevap veriyor.Her zevkten bayanın tercih ettiği bir marka olan Roman, bu sene de abiye elbiseleriyle ön plana çıkmayı başarıyor.

  Modellerinde çok fazla abartıya, sıradanlığa ve bilindik çizgilere yer vermeyen Roman bayan abiye modelleri her zevke uygun renk ve modellerle siz bayanların dikkatini çekmeyi başarıyor.Elbise kesimlerinin genellikle ince yada hafif balık etli vücuda sahip bayanlara göre tasarlandığını görüyoruz.Renk seçimi konusunda ise rengarenk, cıvıl cıvıl, birden fazla rengin aynı kumaşta kullanıldığı elbiselerden ziyade, tek ve temel renkler tercih edilmiştir.Fakat abiye elbiselerde tek renk kullanılmasına rağmen pastel renklere değil de  parlak, göz alıcı, iddialı renklere yer verilerek monotonluktan çıkıldığını görmekteyiz.

  Gerek kısa, gerek straplez, gerekse mini elbiseleriyle Roman bayan abiye modelleri her yaştan bayanın tercihlerine hitap eden markalar arasında yer almayı yine başarıyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Özduman Abiye Modelleri
  Özduman Abiye Modelleri
  AdL Abiye Modelleri
  AdL Abiye Modelleri
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Moda Selvim Abiye Modelleri
  Moda Selvim Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.