Sade Abiye Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Sade Abiye Modelleri

6 Temmuz 2016
868 views
 • Sponsor Bağlantı
  Sade Abiye Modelleri

  Sade Abiye Modelleri

  Moda rüzgârlarını estiren sektörde pek çok öncü firma ve moda tasarımcısı, yine yeni konseptler ile göz doldururken, yeni kreasyonları da açıklanmaya başladı bile. Moda rüzgârlarını yine en nadide modelleri ile estiren moda tasarımcıları, yine bayanlarımız için sade abiye modellerini en güzel şekilde dizayn ederken, sade de olsa oldukça dikkat çekici olmalarını sağlamıştır.

  Straplez modeller

  Elbette ki göğüs dekoltesi dediğimizde akla ilk gelen modeller arasında, straplez yaka abiyeler yer almaktadır. Straplez modeller, balık kesim detayları ile şekillendirilirken, üzeri taş süslemelerine uygun olmayan yüzeyi ile gayet şık ve modern duruyor diyebiliriz. Tabi ki yine aşağı da yer alan kesim detayları da abiyeler de göze çarpanlar arasında.

  Mini abiye modeller

  Önden çapraz bağ kesim detayı ile göğüs dekoltesini farklı bir hava şeklinde sunan mini abiye modellerinde, abartılmayacak şekilde gümüş taşlar tercih edilebilir. Genel olarak gümüş taşlar ise, siyah abiye kıyafetler ile birlikte kullanıldığında kendini daha iyi göstermektedir.

  Çiçekli modeller

  Bayanların tercih ettiği yazlık elbise modelleri arasında, elbette ki çiçekli kıyafetler daha çok ön planda olmaktadır. Yine bu modeller abartılmadıkça, düğün günlerinde ya da özel gecelerde tercih edilebilir. Eğer ki daha klasik bir tarza sahipseniz, grinin ya da siyahın tonlarında dizayn edilen, sırt kısmında transparan kumaş kullanılan ayrı bir tasarıma da göz atabilir ve seçimlerinizi yapabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Sonbahar Kış Davet Elbisesi Modelleri
  Sonbahar Kış Davet Elbisesi Modelleri
  Modern Elbiseler İle Şık Kombinler
  Modern Elbiseler İle Şık Kombinler
  Uzun Kollu Abiye
  Uzun Kollu Abiye
  Düğün Annelerine Abiye Modelleri
  Düğün Annelerine Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.