Sonbahar Kış Davet Elbisesi Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Sonbahar Kış Davet Elbisesi Modelleri

 • Sponsor Bağlantı
  Sonbahar Kış Davet Elbisesi Modelleri

  Sonbaharın gelmesi ile havalara özgü elbise ve abiyelerde renk seçeneklerinden bahsedecek olursak bu kez sonbahara özgü renk ve desenlerin sezona damgasını vuracak olduğunu söyleyebiliriz. Sonbaharda davete veya özel bir akşama hazırlanıyorsanız seçimlerinizi doğru yapmalısınız. 2021 sonbahar- kış sezonuna baktığımızda birbirinden şık tasarımların raflarda yerini aldığını söyleyebiliriz. Özellikle de giyim konusunda abartılı değil de daha sade seçimler yapmak isteyenler için bu sezon birbirinden şık elbise modellerinin sezonda trend olduğu aşikar.

  Bu sezon iddialı seçimlerden hoşlananların sezonu diyebiliriz. Çünkü karşılaşmış olduğumuz bazı modellerde göğüs dekoltesi kısmından gösteriş varken bazı modellerde bel ve sırt kısımlarda dekolte bulunmaktadır. Sonbahar kış koleksiyonlarında da gördüğümüz üzere bu sezon raflardaki elbise modelleri yazın enerjisini sonbahara taşıyan türden diyebiliriz.

  Bal küpü renkli askılı bir elbise düşünün. Göğüs kısmında pencere benzeri bir dekolte bulunuyor. Askılı bir elbise modeli. Tiril tiril bir model diyebiliriz. Bu tarz elbiseler ister payetli ister saten olsun sadelikleri ile göz doldurmakta olan modellerden diyebiliriz. Özellikle salaş duran modeller son derece şık birer seçim olmakta.

  Bir diğer elbise renk ve model önerimiz de kırmızı bel kısımlarında dekolte bulunan modeller olmakta. Defilelerde dahil sıklıkla görmeye alışık olduğumuz bu model elbiseler davetlerin vazgeçilmezi. Sezonda sonbaharı yansıtan türde çiçekli ve yapraklı modellerin daha ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Model olarak bir de puantiyeli tasarımlar daha hoş durmakta. Elbiselerde bu sezon öne çıkan ayrıntılardan bir tanesi de kemer detaylarıdır. Kemer detayları sonbaharda daha modern bir görünüm oluşturuyor da diyebiliriz. Tek omuz modeller de yine diğer tasarımlardaki modellerin yanı sıra sezonda yerini alan revaçta olan modellerden diyebiliriz. Bu modellerde öne çıkan kumaş türü saten olan tasarımlardır. Tek omuz detaylı elbiseler saten olduğunda daha dökümlü duracaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Abiye Gömlek Modeller, Abiye Tunik Modelleri
  Abiye Gömlek Modeller, Abiye Tunik Modelleri
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Türbanlı Gelinlik Modelleri
  Türbanlı Gelinlik Modelleri
  Oleg Cassini Duvak Modelleri
  Oleg Cassini Duvak Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.