Straplez Abiyeler İle Renk Çümbüşü | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Straplez Abiyeler İle Renk Çümbüşü

7 Haziran 2018
776 views
 • Sponsor Bağlantı
  Straplez Abiyeler İle Renk Çümbüşü

  Abiye seçimi konusunda cesur ve iddialı olan bayanların tercihi askısız abiye modelleri yani modadaki kavramı ile straplez abiye modelleri son derece şık ve asil bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadır. Detay bakımında askısız oluşu vücut yapınızın görünüş bakımından son derece estetik ve güzel görünmesini sağlamaktadır.

  Straplez abiye modelleri dilenildiği gibi farklı modeller ve renk seçenekleri ile tercih edilebilir. Renk seçenekleri bakımında sezonun trend renk yelpazesi ile eş değer rengarenk askısız abiyeler vitrinlerde yerini almakta.

  Straplez abiye modelleri ile ilgili renk çümbüşü olarak adlandıracağımız nitelikte son derece renkli abiye modellerini sıklıkla görebilmemiz mümkün. Bu tasarımların yanı sıra sıklıkla rast geldiğimiz bir diğer kıyafet modelleri de abiyeleri daha da şık kılmak için eklenen aksesuar ve detaylandırmalardır. Sezonun modası dantel veya  transparan detay ardında gizli straplez abiye modelleri de bu sezonun en şık abiye modellerinden bir tanesidir. Birbirinden şık ve hoş kombinler oluşturarak askısız abiye modeli seçiminizde kısa ve uzun abiye modellerini tercih ederek son derece şık bir konsept hazırlayabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  İlkbahar Yaz Beymen Abiye Koleksiyonu
  İlkbahar Yaz Beymen Abiye Koleksiyonu
  Moda Selvim Abiye Modelleri
  Moda Selvim Abiye Modelleri
  Kayra Abiye Modelleri
  Kayra Abiye Modelleri
  Trendyol Abiye Modelleri
  Trendyol Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.