Abiye Modelleri
avatar

Taş İşlemeli Abiye Modelleri

12 Mart 2015
2.135 views
 • Taş İşlemeli Abiye Modelleri

  Kaliteli bir görsellik elde edebilmek adına ufak tefek dokunuşların çok büyük etki yarattığını söyleyebiliriz. Hele ki, söz konusu abiyeler olduğunda şık bir görünüm ilk önceliklerden birisi oluyor ve bu yüzden de ufak detayların önemi daha da fazla artıyor. Son dönemde abiyeler konusunda en popüler trendlerden birisi olarak taş işlemeli ürünlerin ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Taş işlemeli abiye modelleri sözünü ettiğimiz ufak dokunuşları en net şekilde görebileceğiniz ürünlerden birisi. Son derece sade ve sıradan bir abiyenin üzerine birkaç tane taş işlemesi eklenerek çok daha şık bir görünüm elde edilebiliyor.

  Taş işlemeli abiye modelleri herkesin isteklerine göre ürün bulabileceği tarzda geniş bir ürün çeşitliliği ile karşımıza çıkıyor. Mini abiyeleri giymek sizlere keyif veriyorsa, taş işlemeli mini abiyeleri çok beğeneceğinizi söyleyebiliriz. Saks mavisi abiyelerin üzerine beyaz taş süslemeler ile gerçektende etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz. Abiye zaten mini formda olduğu için iddialı bir görünüme sahip olacak ve bunun üzerine birde taş detaylar eklendiğinde, bulunduğunuz ortamda ki tüm ilgiyi üzerinize çekebileceğini aklınızdan çıkartmamalısınız.

  Taş işlemeli abiye modelleri uzun etekli modelleriyle de büyük beğeni topluyor. Son dönemde çift renkli uzun abiyeleri oldukça popüler. Genel olarak abiyenin üst kısmında daha açık bir ton kullanılarak etek ucuna doğru indikçe koyulaşan bir renk paleti kullanmak etkileyici sonuçlar elde etmenize imkan sağlıyor.

  Askılı Siyah Taş İşlemeli Abiye Modelleri

  Askılı Siyah Taş İşlemeli Abiye Modelleri

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Straplez Abiyeler İle Renk Çümbüşü
  Straplez Abiyeler İle Renk Çümbüşü
  Roman Abiye Modelleri
  Roman Abiye Modelleri
  Uzun Abiye
  Uzun Abiye
  Birbirinden Şık Tesettür Abiye Modelleri
  Birbirinden Şık Tesettür Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.