Tony Bowls Abiye Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Tony Bowls Abiye Modelleri

20 Eylül 2021
16 views
 • Sponsor Bağlantı
  Tony Bowls Abiye Modelleri

  Farklı farklı abiye modelleri sizlerin tarzlarınıza hitap edecek şekilde tasarlanmaktadır. Tony Bowls abiye modelleri de bu alanda en şık seçimler arasında yer almakta. Sizlerde sürekli aynı modelleri görmekten sıkıldıysanız bu marka kapsamında seçeceğiniz abiye modelleri tam sizler için diyebiliriz. Model olarak bir tık vücudu saran modeller yer aldığından eğer vücudunuzda kamufle edeceğiniz bir alan yok ise ve sizi saran modeller sizi rahatsız etmeyecek ise Tony Bowls model abiyeleri tercih edebilirsiniz.

  Tony Bowls abiye modellerine göz attığımızda dünya çapında ün almış bir marka diyebiliriz. Kumaş kalitesi olarak kaliteli bir marka olan Tony Bowls göğüs dekoltesi olarak şık modellere sahiptir. Taş süslemeli modeller içeren marka zarif bir görünüme sahiptir.

  Modellerde kullanılan ayrıntılardan bir tanesi de tül detaylandırmalarıdır. Yer yer eklemeler yapılan ayrıntılarda renk seçeneği olarak da beyaz ve siyah renk tonlarının çoğunlukla kullanıldığını söyleyebiliriz. Her iki renk seçeneklerinde de detayların zarif bir detaylandırma içerdiğini söyleyebiliriz.

  Marka kapsamında bulunan kırmızı abiye modelleri çekici bir görünüm oluşturmaktadır. Özellikle de askılı olan modellerin iddialı bir görünümü bulunmaktadır. Hem davetleriniz hem de düğün ve benzeri kutlamalarınızda tercih edebileceğiniz kadar şık seçimlerden oluşan abiye modelleri marka kapsamında bulunmakta.

  Marka kapsamında satışa sunulan ürünlere göz attığımızda fiyatlandırma olarak orta maliyetli abiyeler olduğunu söyleyebiliriz. 400 tl civarından 3 bin TL kadar değişik fiyatlandırmada abiye modeli bulunmakta. Abiye modellerinin en büyük özelliği modeller tam saran ve adeta ben buradayım diyen gösterişli bir modele sahiptir. Ayrıca modellere bakarak şunu da söyleyebiliriz ki her ne kadar oturmuş renk tonlarında abiyeler bulunsa da uçuş uçuş modellerinde koleksiyonda yer aldığını söyleyebiliriz.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Özduman Abiye Modelleri
  Özduman Abiye Modelleri
  AdL Abiye Modelleri
  AdL Abiye Modelleri
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Moda Selvim Abiye Modelleri
  Moda Selvim Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.