Türbanlı Gelinlik Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Türbanlı Gelinlik Modelleri

 • Sponsor Bağlantı
  Türbanlı Gelinlik Modelleri

  Düğünler aslında bir nevi aile ve çevre için yapılır. Düğünlerin de en önemli kısmı gelinliğinizin nasıl olacağıdır. Son zamanlarda çeşit çeşit gelinlik modelleriyle karşılaşmaktayız. Vitrinlerimizde daha çok açık bayanlar için tasarlanan gelinlik modellerinin yanı sıra son zamanda tesettürlü hanımlar içinde gelinlik modelleri çeşitlenmeye başlamıştır. Yeni sezon türbanlı gelinlik modelleri daha da çeşitlenmekte ve daha çok tercih edilir hale gelmektedir. Günümüzde muhafazakar giyim markalarının çoğalması ile çok şık tasarımlar açığa çıkmıştır. Alisse nuerA, Mediha Cambaz, Dreamon, Rümeysa gelinlik, Aysira gibi markalar özellikle de Aysira markasında çok şık gelinlikler bulunmaktadır.

  Klasik ve hemen hemen her gelin adayının tercih ettiği bir model olan kasnak işi gelinlik modelleri sizi daha şık gösterecektir. Sadeliği seven gelin adaylarına sadece duvağın oturtulması ile gösterişi seven gelin adayları için ise taç ya da benzeri aksesuarlar ile farklı bir hava katılıp şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Klasik görünümü değişik nesnelerle harmanlayan tesettürlü gelin adayları bu modelle hem gece boyu rahat oluyor hem de güzelliğinden ödün vermiyor.

  Sıradanlığı sevmeyen ve farklılık arayan gelin adayları taşlı bir gelinlik modeli de tercih edebilir. Şal modelli bir gelin başı tesettürlü gelinlik üzerine tercih edilebilir. Bu gelin başı modeli kare eşarptan yapılan modelden ziyade alına yapışık duran şallar ince uzun yüz ve keskin hatlara sahip bayanlar için en ideal modeldir. Şalı boynu açık şeklinde bağlayıp üstüne duvak oturtulmasını tercih edenlerin yanında boynunu kapatarak yine saç aksesuarı parıltılı taşlar ve duvağın oturtulması şeklinde tercih edenlerde vardır. Son zamanlarda bu modeller giderek yaygınlaşmakta ve tasarımları ile dikkat çekmektedir. Gelinliğini hakim yaka seçenler için de çok şık seçimlerin bulunduğunu söyleyebiliriz. Yaka kesiminin dik olması yüzünüzü daha zarif göstermekte.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Sonbahar Kış Davet Elbisesi Modelleri
  Sonbahar Kış Davet Elbisesi Modelleri
  Büyük Beden Gelinlik Modelleri
  Büyük Beden Gelinlik Modelleri
  Oleg Cassini Duvak Modelleri
  Oleg Cassini Duvak Modelleri
  Yen İpekyol Tulum Modelleri
  Yen İpekyol Tulum Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.