Uzun Abiye | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Uzun Abiye

6 Ağustos 2015
1.583 views
 • Sponsor Bağlantı
  Uzun Abiye

  Uzun Abiye modelleri bayanların kurtarıcısıdır, diyebiliriz. Uzun abiyeler genellikle mezuniyet gecelerin ve en fazla da düğünlerde tercih edilir. Daha resmi törenlerde bir ağırlık vermek açısından tercih edilen uzun abiyeler son derece elit ve şık bir görünüm sağlayarak giyen bayanın hoş bir duruş sergilemesine yardımcı olan özellikleri bir araya getirerek güzel olmaya yardımcı oluyor.

  Uzun Abiyeler uzun bayanlar tarafından tercih edilerek boyun ortaya çıkması sağlanıyor. Uzun abiye elbise modelleri arasında yer alan bacak yırtmaçlı abiyeler de yine uzun ve aynı zamanda da ince bacağa sahip olan bayanların tercih edebileceği tarzda oluşturuluyor. Bu abiye modelleri için saten kumaşta söz konusu tercihlerden olabilir.

  Uzun abiye elbise giymek istiyor ve kilolu bir bayansanız; elbisenizde bacak ya da karın dekoltesi yerine omuz ya da göğüs dekoltesini tercih etmeniz sizin daha şık durmanızı sağlayacaktır. Yine bu özelliklerde bulunan bir bayan saten abiye modelleri arasından bir tercih yapmamalıdır. Bunun sebebi; saten kumaşların vücut hatlarını daha da belli etmesinden kaynaklanıyor.

  2016 uzun abiye modelleri açısından modacıların bu seneki abiye tercihlerine baktığımızda; abiyeler genellikle sade ya da sadece bir küpür bulunan genellikle duruluğu temsil eden abiye seçeneklerinden meydana gelmektedir. 2015 senesine ait abiyelere baktığımızda; fazla dekolte göremiyor ve pencere dekoltelerin daha sık kullanılarak tercih edildiği moda defilelerinde şahit olmaktayız.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  İlkbahar Yaz Beymen Abiye Koleksiyonu
  İlkbahar Yaz Beymen Abiye Koleksiyonu
  Moda Selvim Abiye Modelleri
  Moda Selvim Abiye Modelleri
  Kayra Abiye Modelleri
  Kayra Abiye Modelleri
  Trendyol Abiye Modelleri
  Trendyol Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.