Uzun Kollu Abiye | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Uzun Kollu Abiye

3 Ağustos 2015
706 views
 • Sponsor Bağlantı
  Uzun Kollu Abiye

  Uzun kollu abiye modelleri sadece kış ve sonbahar mevsiminde değil; aynı zamanda da yaz mevsiminde de tercih edilen bir abiye modeli olmaktadır. Uzun kollu abiyeler hem tasarımsal bir farkı ortaya koyan parçalar hem de şıklığı sağlayan kıyafetler olarak nitelendirilebilirler. Uzun kollu abiye modelleri her geçen sene değişikliğe uğrayan ve bu değişikliği her sene başarılı modacılar tarafından Avrupa moda seviyesine taşıyan bir abiye modeli olmaktadır.

  Uzun kollu abiyeler arasında yer alan ve sıklıkla tercih edilen simli uzun kollu abiyeler ve tek kol olarak tasarımı yapılan abiyeler üst sıralarda yer alıyor. Tek uzun kollu abiyeler de diğer kol straplez bir şekilde gelerek yarı straplez havasında gizemli bir abiye modeli oluşuyor.

  Uzun kollu abiyeler de pullu uzun kollu abiye modeli olarak belirttiğimiz tasarımda; kollar genellikle şeffaf oluyor ve bu şeffaflık pul ya da simler sayesinde daha tarz bir görünüm alıyor. Bu modellerde genellikle her iki kol da uzun oluyor ve simetrik bir görünüm yakalamak amaçlanıyor.

  2015 uzun kollu abiye modellerine baktığımızda;  bu abiyeler genellikle pencereli bir tasarıma sahip olmaktadır. Uzun kolların üzerinde yer yer ten ile bütünleşen ve genellikle koyu abiye renklerinde daha sıklıkla kullanılan abiye pencereleri 2015 abiye modası kapsamında da sunuluyor. Ünlü modacılar tarafından belirlenen uzun kollu abiye resimlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Modern Elbiseler İle Şık Kombinler
  Modern Elbiseler İle Şık Kombinler
  Sade Abiye Modelleri
  Sade Abiye Modelleri
  Düğün Annelerine Abiye Modelleri
  Düğün Annelerine Abiye Modelleri
  Her Renk Başka Bir Kadın!
  Her Renk Başka Bir Kadın!
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.