Yeni Crop Kazak Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Yeni Crop Kazak Modelleri

17 Mart 2015
644 views
 • Sponsor Bağlantı
  Yeni Crop Kazak Modelleri

  Hangi bayanın şık görünmek istemediğine şahit oldunuz? Ya da etrafınızda modanın son trendlerini takip etmeyen kaç kişi var? Büyük ihtimalle sözünü ettiğimiz tarzda insanlarla çok sık karşılaşmıyorsunuzdur. Hanımların çok büyük bir bölümü modayı yakından takip ediyor ve yeni trendleri ya da akımları kaçırmak istemiyor. Son dönemde ise yepyeni bir tarz dikkatinizi çekmeye başlamıştır. Ciddi manada kadınsı bir görünüm elde etmenizi sağlayan yeni crop kazak modelleri sözünü ettiğimiz yeni akımın ta kendisi oluyor. Göbek kısmını açıkta bırakan bu kazaklar sayesinde çok daha çekici bir görselliğe bürünme imkanınız olabiliyor.

  Yeni crop kazak modelleri kendi vücudunu iyi tanıyan bayanlara büyük avantajlar sunuyor. Bel kısmınızın açıkta kalması, kendinizi daha çekici hissetmenizi sağlayacağı gibi elde ettiğiniz görselliğinde çok hoşunuza gideceğini söyleyebiliriz. Bu tarz ürünlerin en çok kombinlendiği kıyafetler ise yüksek belli pantolonlar ya da taytlar oluyor. Çiçek motifleri ile zenginleştirilmiş siyah renkli bir crop kazak ile, mavi rengin hakim olduğu kot pantolonları bir araya getirdiğinizde ortaya çıkan görüntü sizleri dahi şaşırtacaktır.

  Yeni crop kazak modelleri arasından sade bir şeyler seçmek istiyorsanız eğer bu noktada devreye düz siyah ya da açık tonlardaki ürünler girecektir. Özellikle grinin yeni yılda sokak modasının vazgeçilmezlerinden birisi olacağını söyleyebiliriz. Aynı şekilde daha iddialı olmak istiyorsanız eğer bu seferde saks mavisi gibi seçeneklerinizin olduğunu aklınızdan çıkartmamalısınız. Kısacası, crop kazaklar ne istediğiniz bildiğiniz müddetçe size bolca alternatif sunuyor diyebiliriz.

  2015 Yeni Crop Kazak Modelleri

  2015 Yeni Crop Kazak Modelleri

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Düğünlük Elbise Modelleri
  Düğünlük Elbise Modelleri
  En Kaliteli Tesettür Abiye
  En Kaliteli Tesettür Abiye
  Jakarlı Tesettür Elbise Modelleri
  Jakarlı Tesettür Elbise Modelleri
  Patırtı Abiye Modelleri
  Patırtı Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.