Yeni Sezon Eşarplar | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Yeni Sezon Eşarplar

13 Şubat 2015
437 views
 • Sponsor Bağlantı
  Yeni Sezon Eşarplar

  Renk renk, çeşit çeşit birbirinden güzel desenleriyle özellikle tesettürlü hanımların yapımı konusunda zorlandıkları ve aynanın karşısında saatler geçirdikleri eşarplar yine bu sezonda birbirinden güzel desenleriyle göz alıyor. Eşarp dükkanlarına akın eden ve saatlerdir çıkmayan hanımları anlamak hiçte zor olmasa gerek. Yeni sezon eşarplar yine birbirinden şık ve birbirinden havalı… Bu kadar çeşitin içinde karar vermek oldukça zor. Önce kıyafetlerinizi tahlil ediyorsunuz. Bunun üstüne ne uyar hangi renk… Daha sonra işin içine yüzünüze gidip gitmediği kısmı giriyor. Derken saatler eşarpçı dükkanlarında hızla akıp geçiyor. Hele bir de ünlü markaların birbirinden güzel çıkardığı eşarp modelleri yok mu? Pahalı bile olsalar aklınız hep onlarda kalıyor. Sizlere yararlı olmak adına bugün hangi ten yapısına nasıl renk ve modeller gider? Hangi tarz kombinlere hangi desen eşarp takmalısınız bugün biraz bunlardan bahsedelim. Elbette eşarpçı dükkanlarında geçen zamanınızın önüne geçemeyiz ama hiç olmazsa bu şekilde bir faydamız olsun 😀

  Hanımlar, ilk olarak bilmemiz gereken bir husus var ve bu genel realite kabul edilir. Eğer koyu bir tene sahipseniz açık renkleri tercih etmeli eğer açık bir tene sahipseniz de daha çok koyu renkler tercih etmelisiniz. Esmer bir hanımsanız mutlaka toz pembeyi öneriyoruz. Yüzünüze ne derece yakıştığını görünce gözlerinize inanamayacaksınız. Esmer hanımlar için bir diğer ton ise kırık beyaz, bej veya krem tonları… Özellikle abiye kullanacaklar için sade tek renk veya yine ortası sade tek renk olup kenarlarında altın yaldız işlemeli eşarplar hem ağır ve asil hem duracak hem de abiyenin şaşalı görüntüsünü dengelemiş olacaktır.

  Açık tenli hanımlar için şiddetle tavsiye ettiğimiz lacivert ve kırmızı tonları bulunmaktadır. Dilerseniz karışık desenli olarak kullanarak daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Açık renkli eşarp kullanmak sizi boğacaktır. Günlük spor rahatlığında asimetrik desenli veya puantiyeli modelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Döpiyes tarzı kıyafetlerinizde iş yemeklerinde, toplantılarda vs zebra desenli eşarpları tavsiye ederiz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2015 Tesettür Gelinlik ve Gelin başı Modelleri
  2015 Tesettür Gelinlik ve Gelin başı Modelleri
  Yeni Moda Feraceler
  Yeni Moda Feraceler
  Tesettür Elbiseler
  Tesettür Elbiseler
  Tesettürlü Gelin Başı Modelleri
  Tesettürlü Gelin Başı Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.