Yeni Sezon Kokteyl Elbiseleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Yeni Sezon Kokteyl Elbiseleri

27 Şubat 2022
12 views
 • Sponsor Bağlantı
  Yeni Sezon Kokteyl Elbiseleri

  Bu yazımızda sizlere kokteyl elbiseleri nasıl olmalı? Bunun tüyolarını sizlerle paylaşacağız. Yaz ayının başlangıç göstermesi ile cıvıl cıvıl eğlence dolu etkinlikler, davetler ve kokteyller yasaklarında kalkması ile başlangıç göstermiştir. Kokteyller de gösterişli abartılı abiyelerden ziyade daha şık ve rahat seçimler yer almaktadır. Daha çok abiye ve elbise seçimleri diz boyu boyutlandırmada olmaktadır. Yapmış olduğumuz kombinlerde elbiseden ziyade daha çok kullanmış olduğumuz takı ve aksesuarlar ön plandadır. Çantadan tutun da ayakkabıya kadar yer vereceğimiz her bir detaylandırma sade bir elbise seçiminde bulunsak bile kombinimize hareketlilik katmamızdır önemli olan.

  Daha naif ve daha hafif kıyafet seçiminde bulunmak kadar bir diğer önemli olan husus da saç ve makyaj seçimidir. Bu noktada doğru seçimlerde bulunmak sizleri bir düğün günü gelinin kız kardeşi modun da yapacağı gibi daha şık ve sade seçimler yaparak doğal bir seçimde bulunmanız en ideali olacaktır. Kokteyller de genellikle gece boyu ayakta durulmaktadır. Bunun için seçmiş olduğunuz elbisenin rahatlığı yanı sıra ayakkabının da önemi büyük. Bir püf noktasında bulunacak olursak seçiminizde tek bir noktayı ön plana çıkarmalısınız. Seçimlerinizde yapacağınız karmaşık seçimler hoş olmayacaktır.

  Kokteyl elbisesi seçimi

  • Genellikle dantel ve güpür detayları da yer alabilir abartıdan uzak sade kesim elbise seçimi
  • Balık kesimli olabileceği gibi uzun veya midi boy seçimler yapılabilir
  • Dekolte olarak çok göze batmayan ama kendini gösteren seçimlerde bulunmak
  • Parlak kumaş son zamanların salaş kesimleri tıpkı bir geceliği andıran modeller oldukça revaçta
  • Düz renk seçimi her zaman sadelik güzeldir

  Yeni Sezon Kokteyl Elbiseleri: Pronovias markası bu kategoride en şık seçimleri barındırmakta diyebiliriz. Hem desen hem de renk seçeneği olarak kaliteli seçimlerde bulunabilirsiniz. Diğer bir marka olarak da Vakko’ nun koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Sezon Abiye Modelleri
  Yeni Sezon Abiye Modelleri
  Kokteyl Abiye
  Kokteyl Abiye
  Kalem Etekli Abiye ve Modelleri
  Kalem Etekli Abiye ve Modelleri
  Yeni Sezon Davet Abiyeleri
  Yeni Sezon Davet Abiyeleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.