Yeni Trend Tesettür Abiye Modelleri | Abiye Modelleri
Resim Bulunamadı

Yeni Trend Tesettür Abiye Modelleri

28 Ocak 2015
1.302 views
 • Sponsor Bağlantı
  Yeni Trend Tesettür Abiye Modelleri

  Modadaki ilerleme her bayana özgürlük hakkı tanımakta ve her ortamda rahat hareket edebilmelerini sağlamaktadır. Özellikle tesettürlü bayanların da gerek düğünlerde gerekse davetlerde modern ve şık olabilmeleri için yeni trend abiye modelleri modacılar tarafında tasarlanmaktadır. Desenli tesettür abiye modelleri bayanların düğünlerde sıklıkla tercih ettiği modeller arasındadır. Bu modelin belden yukarısı tüllüdür. Tülünün koyu renk tercih ediliyor oluşu da bayanların zarif görünmesine imkan tanımaktadır.

  Genç kızlar da tercihlerini genellikle modern tesettür abiye modelleri yönünde kullanırlar. Ağır bir model olmayan bu türlerin her rengi mevcuttur. Ancak daha pastel renkler son zamanların trend modelleri arasında yer almaktadır.

  Eğer sizler de güzel bir davete gitmek istiyorsanız bu durumda dantelli tesettür abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Bu modeller saten kumaş üzerine omuzdan ayaklara kadar inen bir dantel işlemeli tülle kombine edilmiştir. Bu nedenle abiye eşarbınızı da saten seçmeniz sizi daha şık gösterecektir.Kırmızı yaldızlı tesettür abiye modeline bir göz atmayı da unutmayınız, çünkü bu modeli en sevdiğiniz bir arkadaşınızın nişanında veya düğününde giymeniz için oldukça uygun modellerdendir.

   

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Kayra Tesettür Abiye Modelleri
  Kayra Tesettür Abiye Modelleri
  Asil ve Zarif Abiye Modelleri
  Asil ve Zarif Abiye Modelleri
  Tesettür Mezuniyet Abiyeleri
  Tesettür Mezuniyet Abiyeleri
  Birbirinden Şık Tesettür Abiye Modelleri
  Birbirinden Şık Tesettür Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.